Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csalódtatok már kellemesen...

Csalódtatok már kellemesen emberben? Írhattok konkrét példát is.

Figyelt kérdés
Pl azt hittétek előre a adott személyről, hogy bunkó, stb, és közben kiderült, hogy nem is olyan "rossz" ember.
2012. aug. 13. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Volt egy ismerősöm, aki azt gondolta, hogy nagyon jól kijönnék az akkori barátnőjével. Én nem nagyon akartam megismerni, mert elég ijesztőnek, egoistának, bunkónak gondoltam. Nos, végül megismertem. Két éve vagyunk barátnők, és egy éve legjobb barátnők, szinte már testvérek. : )
2012. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm,akire szinte húgomként tekintek,az elején borzasztóan unszimpatikus volt. Éreztettem is vele,hogy nem kedvelem,és ugyanez ment visszafelé is. Aztán az történt,hogy mind a ketten lekéstük az utolsó buszt egy buli után,és egymásra voltunk utalva kb. Beültünk egy éjjel-nappalis török étterembe,elkezdtünk beszélgetni,és ma már elválaszthatatlanok vagyunk. Én amúgy is hajlamos vagyok sajnos könnyen ítélkezni, hála Neki ezt kezdem kinőni. Soha nem bántam meg,hogy aznap nem mentem vissza a buliba,hanem vele maradtam és dumáltunk,nagyon szeretem, tényleg,mintha a kishúgom lenne, mindenben számíthatunk egymásra,és szeretjük egymást! :)
2012. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mondjuk uszítottak is, hogy ő egy köcs, bunkó, meg hajajj nem írom le, mert nem engedné át a trágárság szűrő.

Azóta a párom. :)

2012. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legemlékezetesebb ilyen élményem még hetedikből van. Hatosztályos gimibe jártam, tehát ekkor jött össze a társaság. Első nap bejött egy csaj, kockás ing, szakadt farmer, biztosítótűvel átszúrt fülcimpa. Az ilyesmi szerintem ma sem gyakori a 12 évesek között, nem hogy 15 éve... A lesújtó véleményem csak fokozódott, amikor kiderült, hogy kocsmába jár és cigizik. Aztán valahogy szeptember végén úgy alakult, hogy beszélgetni kezdtünk, azóta ő a legeslegjobb barátnőm, mindig számíthatunk egymásra, és én leszek az esküvői tanúja. Ja, persze mára teljesen konszolidálttá vált. :)
2012. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!