Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trianon előtt állítólag...

Trianon előtt állítólag nemzeti törekvéseik voltak azoknak a népcsoportoknak, amelyek elrabolták Magyarország egy jelentős részét főleg nyugati segítséggel. Itt beszélhetünk-e bűncselekményről? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nem az volt valójában, hogy szó sem volt nemzeti törekvésről, hiszen világszinten túlbiztosított jogaik voltak a az eredeti Magyarországon, hanem szeparatizmus és magyarellenes fajgyűlölet vezérelte őket? Szerintem a történészek tévednek. Ne volt szó nemzeti törekvésekről, hanem szélsőséges náci magyarellenes szeparatizmusról volt szó. Amit a nyugat támogatott. És nyilván segített is megvalósítani úgy, hogy abból Trianon legyen.

2018. máj. 20. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
12%
A könyve erősen antiszemita. Magyarországot zsidó összeesküvés áldozatának látja, Károlyit pedig úgymond patás ördögként jeleníti meg. Bocsesz, de ettől többet várok, hogy komolyan vehessem.
2018. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
12%

Ja és nem vagyok zsidó :P

Adalék még: a Direktórium tagjai származásuk ellenére nem zsidónak, hanem internacionalistának vallották magukat.

2018. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
10%
Ismét a sommás véleményem: Károlyi balfax politikus volt, de nem hazaáruló.
2018. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
0%
te olyan korrekt típus vagy, nem lehetne inkább a naív kifejezést használni? :)
2018. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
12%
Mivel kapcsolatban lennék szerinted naiv?
2018. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy értem, a balfax helyett a naív korrektebb lenne. :)
2018. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
12%

Ja, vagy úgy :D

Tul.képp a naiv és a balfácán együttesen is jellemző Károlyira.

2018. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
71%

"A könyve erősen antiszemita."

Miért is? Mert a zsidókat zsidónak nevezi?


"Magyarországot zsidó összeesküvés áldozatának látja, Károlyit pedig úgymond patás ördögként jeleníti meg."

Ahogy minden komolyan vehető, tárgyilagos forrás.

2018. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
25%

Ja hogy neked Tormay könyve az etalon....

Akkor meg is értem, miért tudsz képtelenségeket összehordani. Amitől a hozzáértők a képedbe röhögnének.

2018. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
0%

Ugye imádnivaló amikor a s...fejek seregének tagjait nem kell bemutatni, mert bemutatják ők magukat, eszméletlenül leplezi le, hogy frusztrálja ha nem használhatja a zsidó, cigány, vagy homokos szót, minősítésképpen, mondván, hogy csak igazat mond, hiszen a meleget melegezi le, közben ugye realitás érzékkel rendelkező felfogja, hogy a minősítési vágya egyszerűen a felsőbbrendűségi komplexusát alátámassza.


Ha pedig hisz az idiotizmusokban mint a nem létező zsidó összeesküvés akkor két lehetőség van: vagy kamasz vagy elvesztette a kapcsolatát a valósággal. Semmi baj, lehetne rajta segíteni, de a rosszindulatát nehéz áttörni. Úgyhogy Robgros szerintem hagyd.

2018. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!