Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ szavazóknak az ilyen...

A FIDESZ szavazóknak az ilyen korrupciós ügyek kicsit sem gyanúsak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. jún. 9. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem, többségük nyilvan tisztaban van vele, hogy van korrupció, nem kicsi. Csak hát, soha nem volt és nem is lesz nálunk (meg mashol sem nagyon) korrupciótól mentes politikai garnitúra. Legfeljebb azon lehet vitázni, hogy ki, mikor, mennyit lopott.
2018. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az a velemenyem, hogy a korrupcio az egyetlen jogos kritika a kormannyal szemben, ennek ellenere a fideszre szavaztam, mert nemcsak ez az egy dolog van ami befolyasolt a valasztaskor, illetve az a balodlali gitegyteletek mint MSZP Dk job ha efogjak, mert az ö idejük alatt se volt kisebb a korrupcio.
2018. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

az olaf SZERINT

szerintem meg a kukoricaisten szarta az embereket a világra


a jogerős ítéletek után lehet pofázni

2018. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
Rájöttem hogy a Fidesz szavazók mind struc politikát folytatnak!
2018. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 readymix ***** válasza:
13-as Még nyomozati szakaszba sem jutnak el a szemét stiklieik, akkor milyen jogerős ítéletről beszélsz? Ezek szerint nem ismered Polt Pétert sem?
2018. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!