Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van hirdetve az a "rengete...

Hol van hirdetve az a "rengeteg" állás, amik betöltetlensége miatt ekkora a munkaerőhiány az országban, vagy blődli az egész, vagy szimpla parasztvakítás?

Figyelt kérdés
A jobmonitor, profession.hu, jobinfo, jófogás és egyéb fake oldalakat ne írjatok, mert 5 éve regisztrálva vagyok rájuk és azonkívül, hogy elküldtem 3600db EU-s szabványú 2 nyelvű önéletrajzot, még egy mukk nem jött válasz gyanánt. Ill. néhány olyan jött, hogy menjek be állásinterjúra, ahol gondolom összehívnak 500 embert, kifaggatják őket, és a legolcsóbbat alkalmazzák. Miért nem írnak egy összeget mire gondolnak? Jelenleg Ausztriában dolgozom, és nem ugrálhatok haza ilyen komolytalan xarakodásra, viszont szivesen élnék a hazámban, ha nem 150 ezerből kéne, és nem hamukázás volna és munkaerőhiányozás.

2018. jún. 10. 07:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%

Ha írtál az önéletrajzodba fizetési igényt, ezt elolvasták és behívtak, akkor részükről elfogadott az összeg.

Ha ezek után te nem mész az interjúra, akkor ki a hibás?

2018. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk a cég ki szokta küldeni a dolgozóknak körüzenetben, hogy aki behoz egy dolgozót az 200 ezer forintot kap.

Hogy ezen kívül hol hirdetnek azt nem tudom, mert nem szoktam ilyeneket olvasgatni, de rádióreklámban régebben hallottam párszor.

De így sincs ember, pedig a béreket tolják fel a csillagos égig minden évben, de van hogy még év közben is emelnek.

2018. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
43%
Jól van balázska, nagyon örülünk.
2018. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%

"Ill. néhány olyan jött, hogy menjek be állásinterjúra, ahol gondolom összehívnak 500 embert, kifaggatják őket, és a legolcsóbbat alkalmazzák. "


Én meg ebböl AZT GONDOLOM, hogy ezek szerint NEM MENTÉL EL az interjúkra, különben tudnád, mi volt ott.


HA valaki nem megy oda, ahová hívnák, akkor ne nyafogjon, hogy nincs munkája, elvégre azt nem várhatod el, hogy a munkaadódk személyesen keressenek meg téged otthon, hogy kegyeskedjél már elkezdeni náluk dolgozni!


Egyetlen helyen sem írnak elöre bért, szóval ezzel megint csak ne takarózz, ezt ott helyben kell tisztázni, hogy ök mennyit tudnak adni, te meg mennyit akarnál - ha a kettö valamennyire egyezik, akkor felvesznek, ha túlárazod magad, akkor nem.

2018. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk nem tudod túlárazni magad. Olyan számot nem tudsz kimondani, amit ki ne fizetnének.
2018. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk nem tudod túlárazni magad. Olyan számot nem tudsz kimondani, amit ki ne fizetnének."


Ez a mese ismerős innen a gyakoriról, szerintem pont tőled, és azt felejted el hozzátenni, hogy egy kamionos cég keres érvényes E kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési tapasztalattal ilyen kollégákat, akiről beszélsz...

Amúgy találtál már valakit, aki felássa a kerted? Mert mintha te írogatnád, hogy nem találsz senkit, aki felásná, óránként ezerért, akkora a jólét. Mondjuk ha azóta nem nyúltál hozzá az már rég nem kert, hanem dzsungel...

2018. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%

"szivesen élnék a hazámban"

Akkor nem sok értelem szorult beléd, ha még ezek után is így érzel.

2018. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

Én Facebookon találtam egy hirdetést, villanyszerelőnek vésni kell 10 órában, meg a csőveket berakni, napi 25 ezerért.

4 napos meló volt. Pont ráértem, nem szakadtam meg.

De szoktam hidegkonyhán melózni, futárkodni. Ott is 15-20 ezer megvan 8 órára.

2018. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

#8

Az semmi! Én 35-40-et szoktam kapni ugyanezekért és csak 4-6 órát kell melóznom egy nap. Nagyon gyenge vagy, báttya, simán lenyomlak!

2018. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

Én havi két órát dolgozok egy mosodában.


Megvan a félmilla így.


főnök mondta hogy Jeff Bezos már beadta fényképes életrajzás 8 órás melóra


jobban fog keresni mint most és eladja az Amazont egy csengeri nőnek.


ui: csak parodizálom az előttem észt osztókat a sok százmillás álomfizukkal amit segédmunkásként kapnak

2018. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!