Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsen felháborodás...

Miért nincsen felháborodás amiatt, hogy a kormány lezülleszti a cfeteria rendszert?

Figyelt kérdés

[link]


Kakáljon sünt, aki ezt kitalálta.



Nem hiszem, hogy csak én vagyok kiakadva emiatt.

Nálunk a cafeteria több, mint félmillió évente és vagy 20 dologból lehet választani.

Ezek a marhák meg lenyúlják.


Az a kérdés, mit adnak helyette?

Ha pénzt, akkor oké.


2018. jún. 22. 18:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Lesz helyette más..elvenni nem lehet, mert még annyi ember se maradna itthon amennyi most van.
2018. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
35%
Én jobban örülök az általános adókulcs csökkentésének, mint ennek a sok cafeteria marhaságnak.
2018. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%

Az ellenzék olyan volt mint egy lufi, az utolsó tüntinél kipukkadt.

Mégis ki tüntessen?

Jobbik kezd megszűnni, támogatottságuk alig, pénzük csak mínuszba.

Együtt - megszűnt

LMP - oszlásba

MSZP - oszlásba

DK -na ezt hagyjuk.

Szóval egy értelmes párt sincs.

Lenne, csak ők nem tüntetnek, pl ellenzékként ott a munkáspárt, MIÉP.

Libsi csürhe meg ne tüntessen.

2018. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%

Cafeteriát ki nem sz@rja le.

450 a nettóm hol érdekel engem ilyen hülyeség.

Fizessenek meg, a többi nem érdekel.

2018. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
19%
Normális fizetésem van, le*arom az ilyen étel segélyeket meg hasonlókat. Javaslom neked is hogy ne adományokra alapozz, hanem munkabérre!
2018. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%
Miért, eddig volt valamiért? Ha Orbán az emberek szemébe mondaná, hogy szétlopták az országot, a hívei még azt is kimagyaráznák. Akkor hol számít nekik, az a havi pár tízezer.
2018. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%
Én nem kapok, de akik itt fikázzák a cafeteriát, azok azért tisztában vannak vele, hogy az mi? Nem csak bözsi utalvány létezik.
2018. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, pénzt biztos nem kapsz helyette, mert azután adóznia kéne a munkaadódnak, bár lehet jó fej lesz.
2018. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%

Gyönyörű olvasni a fideszes észosztók kétségbeesett válaszait, egy durva megszorításra, amiért egy ellenzéki pártokból ál kormánynak már a lemondását követelnék és nemzethalálról rebegnének most teljesen rendben van nekik.

Jó reggel mindenki, ez megszorítás nem más. Növelni akarja a Fidesz az adóbevételt, de nem úgy teszi, hogy növeli az adókulcsot, mert azt mindenki értené és nem lehet kimagyarázni, hanem eltörli valaminek az adómentességét és még meg is ideologizálja, hogy a végén te keresel többet, ha többet adózol és marháik még ezt komoly arccal be is akarják itt adni.

2018. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
46%
Ne panaszkodjá má! Azt akarod, hogy a migránsok megegyék a feleséged?
2018. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!