Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simicska minden uzleti erdekel...

Simicska minden uzleti erdekeltseget eladja Nyerges Zsoltnak, mi van ennek a hattereben?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Pénz? Hatalom? Politika?
2018. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugdíjba megy.
2018. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"Fogd a pénzt és fuss!"...

Simicska semmit nem tud tenni. Elmegy amíg megteheti.

2018. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rájött, hogy szembeszélben nem olyan poén a vizelés.

A helyében ezt már rég megtettem volna. Évekkel ezelőtt. Még a G-nap előtt. Annyi pénze lesz, hogy ő maga sem tudja, pontosan mennyi.

2018. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon más választása, innen már csak lefelé vezet az út.
2018. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fő kérdés az, hogy honnan van a 32. helyen álló leggazdagabb Nyerges Zs-nak annyi pénze, hogy kivásárolja a 13. leggazdagabb Simicska L-t???
2018. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként bennfentesebb körökben már a választás után 1 héttel voltak olyan sztorik, hogy Orbán és Simicska megállapodtak: Simicska felszámolja a sajtóbirodalmát, a cégbirodalmáért pedig kifizetik és elhúzhat retorzió nélkül a családjával külföldre.
2018. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

vmi ilyesmire gondolok én is mint a #7 hogy egyezség alapján csendben leléphet vagy akár előre meg volt beszélve


én sem tudom honnan van Nyergesnek ekkora tőkéje, lehet ő csak "middleman" ez ügyben

2018. júl. 4. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Belátta, hogy széllel szemben, nem lehet vizelni. Illetve lehet, de csak magával cseszik ki.
2018. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simicska még tavaly ősszel megmondta, hogy idén nyáron Amerikába költözik. Igaz, hogy akkor valahogy úgy volt, hogy a választások után, miután sikere volt, de úgy néz ki mindenképpen.
2018. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!