Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristák szeretik Hitlert?

A hungaristák szeretik Hitlert?

Figyelt kérdés
Csak a tisztánlátás miatt kérdezem
2010. jún. 18. 16:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én hungarista vagyok,és nem bírom Hitlert.A hungaristák nemzeti érzelme "erősebb" szélsőségesebb,mint az átlag "normális"hazaszeretet.Azért nem bírom Hitlert,mert megszállt minket,és ezért háborúban tartva,nem sikerült a kiugrás és a lehető legrosszabbul jártunk
2010. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

ma 17:23


Léccives magyarázz már el nekem valamit. Ha Hitler, szlávnak vett minket, akkor mért kezdett el minket "gázosítani"?


De akik ezen a véleményen vannak, azok gondolkozzanak már el egy kicsit. Utolsó szövetségest "elgázosítani"?


Kérdezőnek üzenem, az fn-es cikkhez, hogy a történelmet a győztesek írják. Ezért hallunk olyanokról, hogy "5.1 millió zsidót gázosítottak el" amikor a '46-os zsidó évkönybe is leírták, hogy 3millió zsidó tartozkodott a németek által megszállt területen, vagy hogy "Hitler meleg volt, aki gyermekeket is molesztált, és az Eva Braunnal való kapcsolata csak álca volt" de mégis a háború utolsó napjaiba elvette ez az "elvetemült" Eva Braunt.


És ha szerintetek Hitler zsigerből gyűlölte a zsidókat, akkor mért voltak zsidó tábornoka, akiknek még azt is megengedte hogy a vallásukat gyakorolják?

2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
előbb "mért nem kezdetett"-et akartam írni.
2010. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

jó mindjárt gondoltam, hogy ezt fogod mondani :)

Sebaj! ""Hitler meleg volt, aki gyermekeket is molesztált, és az Eva Braunnal való kapcsolata csak álca volt" de mégis a háború utolsó napjaiba elvette ez az "elvetemült" Eva Braunt." ebben van ráció, de attól ,hogy elvette Evát, még lehetett meleg :) De nem volt az, egyszerűen csak impotens volt a sok gyógyszertől,nyugtatótól! ez tény, mert az orvosa is bevalotta!

Amugy az 5,1 millió ELGÁZOSÍTOTT és nem zsidó! a 3 millió a zsidókra vonatkozott!

2010. jún. 18. 22:12
 25/29 A kérdező kommentje:
amugy láttál már arra példát, hogy egy háború vesztese ír történelemet? :)
2010. jún. 18. 22:13
 26/29 A kérdező kommentje:

ja és amugy szerintem zsigerből gyűlölte őket, meg mindenki mást, aki nem Német! (mondjuk valójában ő se volt az, bármennyire is szerette volna!)

De ha te ennyire egyetértesz vele bizonyára tudsz rá logikus magyarázatot írni, hogy miért lehettek zsidó tábornokai!

2010. jún. 18. 22:16
 27/29 A kérdező kommentje:
ja és egyik pillanatban elveted a "zsidó" történetírást, másik pillanatban meg példálózol vele?
2010. jún. 18. 22:17
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem Hitler ad nekik motivációt szerintem, csak asszerint gondolkoznak, hogy mindenki éljen abba az országba ahol született, ezért utálják a bevándorlókat.

De szerintem 1939-be nem módositott volna ahatárokon Hitler ha utált volna, valamint valamelyik ismerősöm mondta, hogy olvasta valamelyik könyvét hitlernek, és nem irt róla semmit, hogy minket ki akart volna irtani.

2010. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem a magyarokat utálta, hanem a vezetést, amit teljes mértékben meg is értem, csak olvasd el ezt:

[link]

2011. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!