Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a Fideszes...

Akik szerint a Fideszes hírportálok kamu híreket találnak ki a migrációval kapcsolatban, tudnának linkelni, hogy melyek ezek a kamu hírek?

Figyelt kérdés
Állítólag a migráció koránt sem olyan komoly, mint ahogy a Fidesz beállítja. Hiába érkeznek naponta a hírek, hogy a migránsok kiket öltek meg, meg kiket erőszakoltak meg, továbbra is sokan azt állítják, hogy ezek csak kamu hírek, amiket a Fidesz talált ki. Akkor tudnátok linkelni ilyen kamu híreket?
2018. júl. 21. 17:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10%

az átlagpolgár életét ha tönkreteszitek gazdasági síkon, akkor nem fogja érdekelni kulturális síkon a sivalkodás

ezen a pályán nyert hatalmasat a fidesz, egyszerűen felelősen kormányozta a pénzügyeket

2018. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"Március 15.-ének mi köze van a migrációhoz, Brüsszelhez, Soroshoz és a "balliberálisokhoz"???


Most úgy őszintén!!!"


Úgy, hogy a Soros, meg a Brüsszel, meg a balliberálisok csúfot űznek a mi nemzeti ünnepünkből!

2018. júl. 21. 20:07
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

"Úgy, hogy a Soros, meg a Brüsszel, meg a balliberálisok csúfot űznek a mi nemzeti ünnepünkből!"


Ne hazudj, mert Orbán űz csúfot az ünnepekből!!!

És azt magyarázd meg nekem, mivel űz csúfot? :D

Hozz már fel példákat!

És kérlek, ne mutogass!!!

2018. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#12

Soros, brüsszel, ballibsik átvették a hatalmat orbi felett, hogy migráncsozzon, brüsszelezzen az ünnepeken? Húúú az igen!


Mikor veszik át a hatalmat megint felette, hogy megbízza kormányalakítással a sorosgyurit? :D

2018. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Andizsuzsi ***** válasza:
59%

"mint Andizsuzsi és társa, aki ballerezik és libsizik..."


Mit csinálok én ??????

2018. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%
anditzsuszi libsi baller, a valóságtagadó szakosztályból
2018. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudtatok egy kamu hírt sem belinkelni, csak engem szidni, hogy miért nem linkelem be az összes cikket.
2018. júl. 21. 22:48
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Kamuhír az Origo, Pestis Srácok, Magyar Idők, Ripost stb...

Mert piszkosul nem igaz, hogy ebbe a ku*** országban mindenki boldog és hepi lenne, az sem igaz, hogy mindenkinek sok pénze van és egyre többet költünk, az sem igaz, hogy csökkent volna a szegénység, ráadásul 300ezer fő alá, az sem igaz, hogy csökkent a rezsi, az sem igaz, hogy az adó csökkent volna, az sem igaz, hogy egyre csökken a munkanélküliek száma, SEMMI NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy példa: [link]


Én láttam az eredeti műsort és fel is vettem a telefonommal, annyira abszurd volt. Sajnos ők már törölték, miután fél Németország az M1-en röhögött (a viccoldal többször kiparodizálta utóbbaz M1-et, amiért "komoly hírként" nyomták le a viccoldal álhírét).


Ez nem kamu, esküszöm, a híradóban lement, nekem meg is van lementve.


Az M1 archívumában itt volt elérhető, de látom, közben letörölték: [link]

2018. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar Soros, itt egy origo- hír, a Gulyas Marton altal a tüntetesekre behívott "Soros- rohamosztagosokról": [link]
2018. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!