Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az USA a világ legdemokratikus...

Az USA a világ legdemokratikusabb és legfelvilágosultabb országa. Az USA-ban legális a halálbüntetés és a fegyvertartás. Akkor a felvilágosult liberálisok miért nem halálbüntetés- és fegyverpártiak?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy az egész világ legdemokratikusabb és leghaladóbb szelemmiségűbb országa az USA, hisz ezt még a 444.hu és a 168 óra is megírta. Ezt csak a gonosz fasisztoid jobbikosok tagadják csak le.

Ezért nem értem, hogy a felvilágosult hazai liberálisok miért nem támogatják a halálbüntetést és a fegyvertartást, amikor a mintaállamban ezek mind legálisak?



2018. júl. 30. 19:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

Kedves mindenki, ez egy TROLLKÉRDÉS! Nem vettétek észre, már ott le kellene, hogy essen azt írja, hogy

" hisz ezt még a 444.hu és a 168 óra is megírta. Ezt csak a gonosz fasisztoid jobbikosok tagadják csak le."

2018. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

"Igen, de ha felszeretnénk zárkózni a nyugati jólét szintjére, akkor bizony példát kell vennünk egy olyan felvilágosult mintaállamról mint az USA."


Akkor mutass te jó példát és ne másokon kérd számon. Én nem akarok olyan országot, mint az USA.

2018. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindent helyeslek az USA-ban és el is tudnám képzelni ott az életem, de azt elárulnád, hogy az orrba-szájba engedélyezett fegyvertartásnak ugyan mik a rendkívül nagy előnyei? Mert az, hogy lelőhetsz egy-két betörőt, közel sincs egy súlyban azzal, ahány súlyos balesetet, merényletet, támadást okoz ez a laza szabályzás. Gondolj csak sok iskolai lövöldözésre, ami annyira rendszeres jelenség, hogy a diákokat már 12-13 éves korban felkészítik rá és ők ebben nem is látnak semmi szokatlant.
2018. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
12%
Nem olvastam végig a kommenteket . Szerintem Amerika egy szar hely . Nem vagyok liberális . Sőt . Nem szeretem az én ilyen szabadelvűséget . Ilyen nagy szinten . Ott bármi lehet . Voltam már egy két helyen . Nem vagyok olyan idős . De nekem már Olaszország és Németország szabadelvűsége is kiverte a biztosítékot . Nemhogy az USA .
2018. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Már megint egy ökör nagymagyar, aki gyilkolászni és lövöldözni akar.

Mikor fogynak már el ezek végre?

2018. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
9%
Akik ma liberálisnak nevezik magukat, azok egyáltalán nem demokraták, de még csak nem is liberálisok.
2018. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%

Ennyit a liberálisokról:


[link]


Már több országban jártam, de kint élő rokonaim is mondták, hogy egy homokos pár több támogatást kap, mint egy hetero házaspár. NA akkor vajon miért is nincs szaporulat Európában?

2018. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Már több országban jártam, de kint élő rokonaim is mondták, hogy egy homokos pár több támogatást kap, mint egy hetero házaspár. NA akkor vajon miért is nincs szaporulat Európában?"


Igen, melyik országokban, most kíváncsivá tettél.

2018. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Angliában ez így van. Egy barátunk egy nap fogta magát, kiment Angliába, azóta se jött haza. Mikor utána járt, milyen segélyt, munkalehetőséget, vagy bármilyen segítséget kaphat, akkor mondták neki, hogy homokosként támogatást tudna kapni. Elképedtünk teljesen, el se hittük. Aztán egy nagyon régi barátunk férjhez ment egy angol pasihoz, két gyerekük született, a feleség angol-francia tanárnő. Elmeséltük nekik, amit hallottunk, és bizony megerősítették, hogy így van, nem is kell összeházasodniuk, elég az együttélési viszony. Konkrétan két gyerekkel se kapnak annyi támogatást, mint egy együtt élő homokos pár. Ez egyre inkább terjed, ha jól tudom, svédeknél, hollandoknál, belgáknál, stb. van valami hasonló. Érdekes módon, ha nem értesz egyet, azonnal megbélyegeznek, kirekesztő, összeférhetetlen, rasszista, stb vagy.
2018. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#19 most már feküdj le te kamu hír gyártó homofób náci droid
2018. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!