Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a duma, hogy a jobboldal...

Mi ez a duma, hogy a jobboldal "visszafoglalta" a HírTV-t?

Figyelt kérdés

Különböző fideszcsinovnyikok nyilatkozgatnak tegnap óta diadalittasan, hogy a "jobboldal", a "polgári oldal" "visszafoglalta" a HírTV-t, mintha itt valami adhoc ellenforradalom keretein belül megpuccsolták volna a HírTV vezetését.


Holott itt arról van szó, egy üzletember (Simicska Lajos) eladta egy másik üzletembernek (Nyerges Zsolt) a televíziót, aki új menedzsmentet nevezett ki.

Ebben mi a visszafoglalás?

Vagy ha ezt visszafoglalásnak tekintjük, akkor ez azért jöhetett létre, mert a korábbi tulajdonos erre lehetőséget adott azáltal, hogy eladta a tévét.



2018. aug. 2. 21:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
erről beszélek én is. Ha van kalap azért, ha nincs akkor azért
2018. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

#11

Ez pont olyan eset, mint Lázár Jánossal.

Szólták-szarták, majd amikor lemondott, benne látták az ellenzék megmentőjét,

AZ Ő JÖVENDŐBELI MINISZTERELNÖKÜKET!:D

Minden ellenzéki platformon fényesre nyalták a hátsóját és nem győzték versengve dicsérni!

Most a Hír TV-t gyászolják!:)

Szánalmas egy banda!

2018. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%

Semmi, csak az Orbántól már megszokott, az egész fideszes csürhére jellemző háborús retorika. Megvéd, visszafoglal, harcol, csatázik,

puskaport tart szárazon, forradalom, stb stb stb...

2018. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

5: Sejtettem, hogy fideszbirkáknak magas lesz:)))


A "polgári oldal" nem tudta létrehozni a HírTV-t és nem is lehetett az övé, azon egyszerű oknál fogva, hogy a HírTV egy gazdasági vállalkozás.

És gazdasági vállalkozást vállalkozók tudnak létrehozni és tulajdonolni.

Jelen esetben ez a vállalkozó Simicska Lajos volt.

Az, hogy az adott vállalkozónak milyen a politikai beállítottsága, teljesen irreleváns.


Ha nekem van egy fröccsöntő üzemem, akkor attól mert én jobboldali beállítottságú vagyok, még nem a "jobboldal" a tulajdonosa a fröccsöntő üzememnek.

2018. aug. 3. 08:32
 15/20 A kérdező kommentje:
6: Jó, csak ha én úgy döntök, hogy eladok neked valamit, az nem visszafoglalás.
2018. aug. 3. 08:34
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj, hogy nem jó dolgában adta el.

De ne zavarjanak ilyen "apró" dolgok.

Csont nélkül megcsinálod, hogy releváns dolgokat hagysz ki a matekból, aztán örülsz magadnak.. :D

2018. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes elképzelésetek van nektek, fideszeseknek, a polgárság mibenlétéről, ha szerintetek ti "polgári oldal" vagytok.
2018. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

16: Azért adta el, mert már nincs rá szüksége.


Vagy szerinted miért adta el, más oka van?

2018. aug. 3. 09:14
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert sokba került neki a háború, az újság, meg a tv vitte a pénzt. Felajánlottak egy összeget neki, ő meg elfogadta.

Bár nem jó dolgába, ezért helyezet több helyen letétbe kromplomitáló dolgot Orbánról. Vagyis ameddig Simicska él, addig Orbán kormányoz.

2018. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy gondolom, hogy a hírTV 2002 óta nem Simicska tévéje, hanem az egész jobboldalé/polgári oldalé/Fidesz-KDNP-szimpatizáns nemzeti érzelmű embereké (mindegy hogy nevezzük) volt, egy komplett közösségé, amely valóban magának érezhette. Tudom, hogy egyeseknek nehéz felfogni a KÖZÖSSÉG szó jelentését, ellenzéki oldalon talán nincs is ilyesmi, maximum eltérő értékrendű gittegyletek szűk csoportjai vannak...


2015-ben, amikor kézivezérléssel ellenzéki szócsővé alakították a tévét, akkor elárulva éreztük magunkat, most viszont elégtétel, hogy visszakaptuk televíziónkat.

2018. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!