Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erölteti annyira a...

Miért erölteti annyira a kormány az általános iskolákban és az óvodákban a keresztény és nemzeti értékekre nevelést, talán az egész országból "keresztényt" akar faragni, ha vannak, akik nem igazán szeretnének kereszténnyé válni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 9. 20:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
23%

Hát de nem így van? Erre tanított az SzDSz annó. Meg a balliberális megmondó, mértékadó - szabadgondolkodó holdudvar.


Ha nyavalyognak, fasisztáznak, magyarkodóznak, nemzethyznek akkor rendszerint valami pozitív dolog van kibontakozóban.


No most mit tegyen az egyszerű ember? Kinyitja fülét. Lengyel László odanyilatkozik, Tamás Gáspár Miklós felhevült írást tesz közzé, balliberális lapok vért hánynak - aha, valami jó alakul.


Olyanok mint a levelibékák vagy a medve, mikor meglátja az árnyékát. Mutatják a politikai időjárást. És ha gyűrődik a képük, az bizony jóra fordul.

2018. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
68%
A klérikus, fideszes rétegnek az láthatóan meg sem fordul a fejében, hogy most átesünk a ló túlsó oldalára és az erőltetett "vallásosság"-gal csak a vallás megutálását fogják erőltetni.
2018. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
65%
Hát, mert kell az egyházaknak is a bevétel, ha máshogy nem megy, agymosással kell próbálkozni (a rénszarvasra vadászgatás csak viszi a pénzt)..
2018. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
53%

"A klérikus, fideszes rétegnek az láthatóan meg sem fordul a fejében, hogy most átesünk a ló túlsó oldalára és az erőltetett "vallásosság"-gal csak a vallás megutálását fogják erőltetni."


Ahhoz, hogy feltűnjön nekik, intelligencia is kellene, az pedig nem éppen jellemző a vallási fanatikusokra. :)

2018. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
63%

"Ahhoz, hogy feltűnjön nekik, intelligencia is kellene, az pedig nem éppen jellemző a vallási fanatikusokra. :)"


A fanatikusokat valóban nem lehet észérvekkel meggyőzni. Csak rá akartam világítani arra, hogy ez az ország többségében nem annyira vallásos. Mi nem Lengyelország vagyunk, ami valóban vallásosabb alapból.

2018. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
28%
Na akkor mire kellene őket tanítani? B.zulásra? Meg hogy majd felnőttként döntse el férfi vagy nő? Ez már megfelelő lenne kérdező? Engem megkereszteltek. Konfirmáltam is. Jártam hittanra. Mégse vagyol hívő.
2018. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Írtam valamit a legelején, 35%-os provokátor!!!
2018. aug. 9. 21:23
 18/41 anonim ***** válasza:
76%

"van egy ökölszabály: ha a liberálisok jajveszékelnek, akkor valami jól alakul"


Íme a jobboldal sokat emlegetett erkölcsi fölénye.

2018. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
72%
A "ballibek" nem a kereszténység ellen vannak, hanem az ellen, hogy a Fidesz mindenkire ráerőltesse.
2018. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
37%

ők azok a ballibek amúgy, akik annak idején meg akarták szüntetni az anya és az apa fogalmát, és helyette az egyes és kettes számú szülőt javasolták?

hát köszi elég volt a haladárokból

2018. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!