Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erölteti annyira a...

Miért erölteti annyira a kormány az általános iskolákban és az óvodákban a keresztény és nemzeti értékekre nevelést, talán az egész országból "keresztényt" akar faragni, ha vannak, akik nem igazán szeretnének kereszténnyé válni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 9. 20:34
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Mivel indoklod, hogy nekik "fake news" médiájuk van?

Magyarázd már el nekem, hogy jobban értsem, mit jelent nálatok, hogy "fake news"!

Mert fogadni merek, halvány gőzöd sincs, miről beszélsz, mi is az a fake news, csak azt fröcsögöd habzó szájjal, amit Viktor mond keményen!

2018. aug. 9. 23:19
 32/41 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Olvasd végig az összes cikket, és ne mondd nekem, hogy "FAKE NEWS" meg "balmajom hazugság" xDDD

2018. aug. 9. 23:28
 33/41 anonim ***** válasza:
28%

igen, át lettél verve

dehát így jár aki kommancs és libsimédiából tájékozódik

FAKE NEWS

2018. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Miért lennék "átverve"????

Mondd már meg!

2018. aug. 9. 23:43
 35/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem a keresztény es nemzeti értékekre való nevelés a cél, hanem a fidesz- szavazóvá nevelés. Azt pedig nem lehet elég korán kezdeni...
2018. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként én római katolikus vallású vagyok, mégsem tudok ezzel egyetérteni.
2018. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
10%

"Miért lennék "átverve"???? Mondd már meg!"


Hát mer egy kommencsliberál vagy!

2018. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
48%
Ha ne keresztény és nemzeti értékekre neveljék a gyerekeket, akkor mire? Liberális humanista értékekre? Azok egy gyerek számára teljesen a levegőben lógnak. Nem tanítanak alázatra, tisztelettudásra, nem sarkallnak önismeretre, nem tanítanak meg a lemondásra és az áldozatkészségre a közösség érdekében. Egy dologra tanítják meg a gyereket: az álhumánumba öltöztetett önzésre.
2018. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
29%
ott vagy átverve, hogy az aluljáróban megdöglés jogáért rinyálnak a liberálhülyék
2018. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
59%

Mert kormánynak abszolút fogalma sincs, hogy mi a kereszténység. Ők csak a "politikai kereszténységet" ismerik, de a keresztény nevelés nem itt kezdődik.


"Milyen "keresztény" felfogás az, hogy hajléktalanokat BÖRTÖNNEL KELL FENYEGETNI"

Semmilyen, egyébként ez ellen az intézkedés ellen római katolikus püspökök szóltak fel, de nyilván a kormányt nem érdekli, mert mint írtam a politikai kereszténység nem egyenlő a keresztény hittel.

2018. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!