Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erölteti annyira a...

Miért erölteti annyira a kormány az általános iskolákban és az óvodákban a keresztény és nemzeti értékekre nevelést, talán az egész országból "keresztényt" akar faragni, ha vannak, akik nem igazán szeretnének kereszténnyé válni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 9. 20:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
75%

"ők azok a ballibek amúgy, akik annak idején meg akarták szüntetni az anya és az apa fogalmát, és helyette az egyes és kettes számú szülőt javasolták?"


Forrás?

2018. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
49%
Én alapból azt nem értem, hogy egy fundamentalista keresztény minek használ egyáltalán számítógépet és internetet, amikor ez a kettő csak a Nagy Elsötétedés miatt létezik, amit ők elméletileg gyűlölnek.
2018. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
28%

Értem.

szóval ha valaki az óvodásoknak azt tanítja, hogy nincsenek fiúk és lányok, az jól van, az modern, neki szabad. ha valaki azt akarja, hogy az óvodákban ne szólítsák az anyákat "Anyukának", az európai és haladó. Ha valaki egyes szülő és kettes szülő elnevezéseket akar, vagy hogy a gyerek a keresztnevén nevezze a szüleit apa és anya helyett, ha a homoszexuális párok elfogadására és a fiúk szoknyaviselésére teszi a nevelésben a hangsúlyt meg arra, hogy a lányok ne babázzanak, mert az fúj, nem gendersemleges játék, az persze jó dolog, azt is szabad.

Hogy valaki azokra az évszázadok óta meglevő értékekre akarja nevelni a gyerekeket amik még most is meghatározzák a felnőtt életünket, az már nem jó, nem európai, nem haladó és nem szabad.

Aha.

Miért is jutott eszembe az a fogalom, hogy kettős mérce?

2018. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
36%
én azt nem értem, hogy ozegah amekkora elfogadó toleráns és széplelkű, akkor miért gyűlöli ennyire a keresztényeket
2018. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
65%

"én azt nem értem, hogy ozegah amekkora elfogadó toleráns és széplelkű, akkor miért gyűlöli ennyire a keresztényeket"


Mert mondjuk egyre jobban belemásztok az emberek képébe, azért. Ezt pedig mi, szabadelvű emberek, nem szeressük.

2018. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
27%
na erre mondtak az emberek nemet sormunkáskám
2018. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
49%

#23

Te le vagy tiltva a Google használatáról, vagy csak képtelen vagy rá? Tudod, a net nem csak a Gyakoriból áll!

Rohadt unalmas helyetted böngészni!

[link]

[link]

2018. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
66%

"na erre mondtak az emberek nemet sormunkáskám"


Mire, hogy belemásszanak az arcukba? :D

2018. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
44%

"Miért erölteti annyira a kormány az általános iskolákban és az óvodákban a keresztény és nemzeti értékekre nevelést ..."


Baj az értékre nevelés?

Sajnos azt nem mondhatom, hogy nekem ez új, de ennyire egyértelműen még senki nem mondta ki!

Gratula!

2018. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

A a baj, #29-es, hogy Orbán azt akarja, hogy MINDEN(KI) túl "nemzeti/keresztény" legyen!!!

Mégegyszer mondom, A KERESZTÉNYSÉGGEL ABSZOLUT SEMMI BAJOM, csak azzal van a baj, hogy a "kereszténység" Fidesz-KDNP részről az, amikor másoknak keményn beugathatnak büntetlenül és a javukra módosítsák a törvényeket, hogy fék nélkül kizsákmányolhassa az országot, ellophassa a bróker botrányban károsult személyek megtakarított, félretett vagyonát, amely vagyont inkább Kárpátaljára és az összes határontúli magyarságnak ajándékozza el!

Az itteni magyar meg pusztuljon éhen, legyen hajléktalan, a deviza károsultakat kiteszik az utcára anélkül, hogy szállást biztosítanának számukra.

Milyen "keresztény" felfogás az, hogy hajléktalanokat BÖRTÖNNEL KELL FENYEGETNI, milyen "keresztény" felfogás az, hogy a HírTV akkori munkatársait Orbán megzsarolja, fenyegesse és kirúgassa???

2018. aug. 9. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!