Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok már a tv-ben a...

Ti nem unjátok már a tv-ben a folytonos migrációs ostobaságokat?

Figyelt kérdés
Kapcsolgatom a tv-t és jéé migránsok itt migránsok ott. Olyan szinten unalmas az egész. Vagy uszízanak ellenük vagy éppen melettük állnak. Már annyira de annyira unom. Helyette adhatnának pl.valami értelmes dokumentum filmet Afrakai szokásokról vagy az állatokról. A híradóban meg pl. A magyarok nagyon jól érzik magukat a horvát tengerpartokon ezért nézzünk körül mi is stb. Riportok az ott nyaraló emberekkel meg ilyenek. Nem ez a politoka itt és ott is. Spanyolország így migráns Spanyolország úgy migráns. Ha változik valami egyszer bemondanák és ennyi nem azt kellene hallgatni egész nyáron. Semmi nem változott jönnek az emberkék. Ennyi. Utána lenne egy jó kis riport valahol Magyarország egyik szép táján vagy mit tudom én. Igen fontos hogy tudjunk mindenről no de ennyire? Kérlek mondjátok hogy nem én vagyok az egyetlen akinek már elege van ebből az egész bevándorlási maszlagból!
2018. aug. 12. 00:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Még a valóságban is, de hát ezek csak nem bírnak otthon maradni.
2018. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

"Kapcsolgatom a tv-t és jéé migránsok itt migránsok ott. Olyan szinten unalmas az egész. Vagy uszízanak ellenük vagy éppen melettük állnak. Már annyira de annyira unom."


Ha unod akkor miért nem csinálsz mást?

Pl. az asszonyt kettyintgeted, vagy valami hasznosat?

Képzeld mi is unjuk, az ilyen idiótákat, mit Ti.

Foglald el magad és ne a TV-t nézd.

2018. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Azok a bemondók is megérik a pénzüket.. komoly felelőségteljes ábrázattal adják elő a sok kormány hazugságot,aztán két migráns hír között bemondanak egy "dicső nagy magyarok faszveréséhez" célzott hírt valami eldugott falusi népművészeti rendezvényről ami a kutyát sem érdekli. Ez aztán a nemzetközi színvonal M1. Te vagy az M1? Hahó!
2018. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
27%
Nem igazán nézek TV-t, csak néha dokucsatornákat vagy híradót. Szóval én nem unom. :D
2018. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
89%
Én már évek óta nem nézek tv-t. De látom, sokat nem veszítek vele.
2018. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Pár napja a magyar közszolgálati televízió híradójában az első hír arról szólt, hogy Svédországban egy külföldi férfi hogyan trükközött a segélyezéssel. Ez a vicc.
2018. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

" "dicső nagy magyarok faszveréséhez" célzott hírt valami eldugott falusi népművészeti rendezvényről ami a kutyát sem érdekli"


kultúráról hallottál már?

2018. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azok a bemondók is megérik a pénzüket.."


Az én kedvencem az a profizmus, ahogy a lehető legtermészetellenesebb módon hangsúlyozzák a "híreket", illetve amikor rádőlnek az asztalra és hunyorogva próbálják felolvasni a szöveget a súgógépről. Annak a szerencsétlen kopasznak adhatnának legalább egy szemüveget, ő szokott a leginkább szenvedni.

2018. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
5%
Unom, ezért nem nézek tv-t. Ugye mennyivel hatásosabb megoldás mint kiírni gyakorira és várni a helyeselő válaszokat?
2018. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
7%

Én inkább azt unom, hogy nincs elég információ, hír.


Mit írtak pl arról a holland migrációellenes képviselőnőről, aki most lett öngyilkos -ha igaz-? Mert annyit zaklatták a már nem migráns, hollanddá vált alőzőleg migráns "honfitársai", és csoportosan meg is erőszakolták.


Most teszik tönkre Európát, ha hagyjuk, és szerinted még beszélni sem szabad róla? Neked maszlag az erőltetett bevándorlás? Háború van, ha nem vetted volna észre, ha nem is frontvonalban vagyunk -még-.

2018. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!