Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok már a tv-ben a...

Ti nem unjátok már a tv-ben a folytonos migrációs ostobaságokat?

Figyelt kérdés
Kapcsolgatom a tv-t és jéé migránsok itt migránsok ott. Olyan szinten unalmas az egész. Vagy uszízanak ellenük vagy éppen melettük állnak. Már annyira de annyira unom. Helyette adhatnának pl.valami értelmes dokumentum filmet Afrakai szokásokról vagy az állatokról. A híradóban meg pl. A magyarok nagyon jól érzik magukat a horvát tengerpartokon ezért nézzünk körül mi is stb. Riportok az ott nyaraló emberekkel meg ilyenek. Nem ez a politoka itt és ott is. Spanyolország így migráns Spanyolország úgy migráns. Ha változik valami egyszer bemondanák és ennyi nem azt kellene hallgatni egész nyáron. Semmi nem változott jönnek az emberkék. Ennyi. Utána lenne egy jó kis riport valahol Magyarország egyik szép táján vagy mit tudom én. Igen fontos hogy tudjunk mindenről no de ennyire? Kérlek mondjátok hogy nem én vagyok az egyetlen akinek már elege van ebből az egész bevándorlási maszlagból!
2018. aug. 12. 00:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2018. aug. 12. 18:55
 22/28 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre nem veszekedni akarok engem se a migránspártiak se az ellene felszólalók sem érdekelnek. Úgy is a németek fogják eldönteni hogy mi lesz minek idegeljem magam akár miattuk vagy ellenük?
2018. aug. 12. 19:00
 23/28 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érdekelnek se az afrikaiak se a pakisztániak se a szírek majd a németek szépen megoldják ennyi XD
2018. aug. 12. 19:01
 24/28 A kérdező kommentje:
Engem ez nem érdekel XD majd szépen a németek megoldják ennyi XD
2018. aug. 12. 19:03
 25/28 A kérdező kommentje:
Tv-t meg akkor nézek amikor akarok és jogom van azt kiírni amit akarok ennyi!
2018. aug. 12. 19:04
 26/28 anonim ***** válasza:
57%
Én nem csak hogy unom, de borzasztóan bosszant, de mit tudok tenni ellene? Ha végre el lehetne valahogy takarítani a Fideszt oda ahová való, akkor megszűnne ez a hazug ostoba agymosás is a fiktív migráncsaikkal.
2018. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
92%
Én már régen unom, azonnal tovabb is kapcsolok, ha "migráncs- csatornára" tévedek.
2018. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Azért hülyítik a népet, hogy továbbra is a Fideszre szavazzanak de találtam már olyan Fideszes hírt is aminek nem volt egyáltalán semmi forrása szóval csak kitalálták.
2018. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!