Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, ha győzne Magyaro...

Liberálisok, ha győzne Magyarországon egy liberális párt, akik beengednék 100 ezrével az illegális bevándorlókat (azokat, akiket visszatoloncoltak nyugatról), akkor továbbra is szavaznátok arra a liberális pártra?

Figyelt kérdés
Mely párt mondjuk több dologban is jobb lenne a Fidesznél számotokra. Többek között engedélyezné a melegházasságot, hiszen ti azért nagyon harcoltok.
2018. aug. 14. 14:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
51%

#8

Arról nem mi tehetünk, hogy az ország nagyobb fele széljobber, kötekedő, tahó, suttyó gyökér, akik nem akarnak európai módon élni.

Azt a gúnyolódó hozzáállást sem értem a részetekről, hogy "háháhá lipsik, még 30 évig mi leszünk kormányon, végetek van!", mivel ezzel nem velünk csesztek ki, hanem saját magatokkal. :) Mi fogjunk magunkat és egyszerűen elhúzunk az országból, ha már túl élhetetlen, de ti maradtok. Szóval nem értem, hogy mire ez a nagy melldöngetés.

2018. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%

#11

Pá-pá!

Ha már kint lennétek is késő lenne, annyi kárt okoztatok eddig is!

2018. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg 70%os! gondolkodj már el azon, ha ide tömegével akarnak jönni, akkor miért kellett leszedni őket a vonatokról rendőrökkel Győrnél?


és a keletinél is miért akkor lett balhé, mikor NEM ENGEDTÉK ELMENNI őket???


meg tudod ha akarnának jönni most is jöhetnének ha már a németek, franciák befogadták őket azt nem akarnak átszökdösni ide


ha neked a gondolkodás az erősséged akkor gondolkodj vagy minimum linkelj már eseteket, mikor ezerszám akartak bejönni nyugat-felől migránsok, akik követelték, hogy Magyarországon telepedhessenek le

2018. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%

#13

Ugye azt magad sem gondolod komolyan, hogy Győrnél és a Keletiben azért voltak visszatartva, mert azt akartuk, hogy itt maradjanak?

Azért voltak az intézkedések, mert a schengeni megállapodás értelmében nem zúdíthattunk önhatalmúlag egy országra sem illegális bevándorlók tömegét.

Mit linkelgessek neked?

MOST még a gazdagabb országok vérét szívják, gyalázzák a nőiket, de mihelyt azok is bezárkóznak és kiteszik a megtelt táblát, jók leszünk nekik mi is!

De nem vitatkozom ezen senkivel, aki migránsokkal akar élni annak adott a lehetőség, de ne akarja az országra ráerőltetni a kisebbségi akaratot!

2018. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%
Kedves 13-as, leírták előttem nagyjából amit én is gondolok erről. Nem fog ez a "fejlett nyugaton" a végtelenségig menni, már Európa szerte a migránsellenes pártok nyernek választást, csak nálunk vannak egyesek fáziskiesésben.
2018. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
36%

"Ugye azt magad sem gondolod komolyan, hogy Győrnél és a Keletiben azért voltak visszatartva, mert azt akartuk, hogy itt maradjanak?"

Más értelmét nem nagyon látom, hogy minek kellett volna itt tartani őket, amikor az osztrákok, németek, hollandok stb. személyautókkal és mikrobuszokkal jöttek Magyarországra, hogy kimentsék innen őket és ti folyamatosan rajtuk röhögtetek, hogy ezek milyen hülyék. Van egy tippem, hogy a Keletiben táboroztatás a Fidesz propagandafogása volt, mert így később lehetett mutogatni Budapest lakosságának is, hogy a Führer kiktől menti meg őket. És ezt nem csak én mondom, ezt sokan látják.


"MOST még a gazdagabb országok vérét szívják, gyalázzák a nőiket, de mihelyt azok is bezárkóznak és kiteszik a megtelt táblát, jók leszünk nekik mi is!"

És akkor nekünk ugyan milyen alapon kellene befogadnunk őket, ha más országok sem akarnak már belőlük többet? Ezen elgondolkodtál már? Ebben a kérdésben a valódi cél az EU legerősebb országaihoz igazodás, nem pedig a befogadás vagy nembefogadás.

2018. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%

16-os

"Más értelmét nem nagyon látom, hogy minek kellett volna itt tartani őket, amikor az osztrákok, németek, hollandok stb. személyautókkal és mikrobuszokkal jöttek Magyarországra, hogy kimentsék innen őket és ti folyamatosan rajtuk röhögtetek, hogy ezek milyen hülyék."


Értsd már meg légy szíves, hogy azért mert embercsempészek jöttek értük, köztük egy-két elvont agyhalott, attól még nem volt legális és engedélyezett a határokon keresztüli betörésük.


Az utolsó gondolatodat meg végképp nem tudom értelmezni.

Hogyhogy milyen alapon? Azon az alapon, hogy itt még férnek el egy pár százezren. Vagy tényleg nem értlek!

2018. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%

"Nem fog ez a "fejlett nyugaton" a végtelenségig menni, már Európa szerte a migránsellenes pártok nyernek választást, csak nálunk vannak egyesek fáziskiesésben."


Itt az a probléma, hogy ti komolyan meg vagytok róla győződve, hogy ezek a nyugati, szélsőjobboldali pártok olyanok, mint ti vagytok, pedig abszolút nem hasonlítanak rátok, mivel erősen polgáriak. :) Korlátozzák majd a bevándorlást, de ennyi, nem mennek messzebbre, nem akarják felszámolni a liberális demokráciát. Ezzel szemben ti a Horthy-rendszert restauráljátok vagy én nem is tudom, hogy mi a legvégső célotok pontosan, mert Semjén már arról is fantáziált tavaly, hogy a középkorban voltak az ideális társadalmak, amiket a szabadkőműves felforgatás megdöntött a felvilágosodás idején.

Szóval nem tudom, hogy mi nektek az ideális társadalom, de abban egészen biztosak lehettek, hogy a nyugati országok nem kérnek majd a feudális proletárdiktatúrátokból.

2018. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
53%

"Hogyhogy milyen alapon? Azon az alapon, hogy itt még férnek el egy pár százezren. Vagy tényleg nem értlek!"


Mi az, hogy "itt még férnek el egy pár százezren"? :D

Te ilyenkor érted is, amúgy hogy miről fantáziálsz? Ha az EU-ban megszűnik a bevándorlást toleráló többség, akkor Magyarországtól sem fogja senki elvárni, hogy illegális migránsokat fogadjunk be. Eddig sem várták el, csak ti haluztatok armageddoni háborút olyan badarságokkal, hogy ide majd százezrek lesznek betelepítve és ha nem akarjuk, akkor 50 millió forintot kell majd fizetni egy migránsért és ehhez hasonlók. :D

De amúgy sem értem, ha ennyire bajotok van az EU-val, akkor minek vagytok még benne? Nem kötelező a tagság, ki lehet lépni, húzhattok el Mádörrásá szerető karjaiba vagy mit tudjam én, hogy hova.

2018. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
40%

#18

Most már látszik, hogy mindent belekeversz-kavarsz, csak hogy mondhass valamit, ami nem is kérdésre vonatkozik és a valóságot sem fedi! Innentől kezdve én nem témázom veled, további jó időtöltést, csak próbálj a témára koncentrálni!


Legfeljebb még annyit, hogy osztrák területen született magyar vagyok, a fél életemet Olaszországban és egy részét Franciaországban töltöm, talán valamivel nagyobb a rálátásom a témára mint neked és itt sokaknak.

2018. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!