Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, ha győzne Magyaro...

Liberálisok, ha győzne Magyarországon egy liberális párt, akik beengednék 100 ezrével az illegális bevándorlókat (azokat, akiket visszatoloncoltak nyugatról), akkor továbbra is szavaznátok arra a liberális pártra?

Figyelt kérdés
Mely párt mondjuk több dologban is jobb lenne a Fidesznél számotokra. Többek között engedélyezné a melegházasságot, hiszen ti azért nagyon harcoltok.
2018. aug. 14. 14:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

"Legfeljebb még annyit, hogy osztrák területen született magyar vagyok, a fél életemet Olaszországban és egy részét Franciaországban töltöm, talán valamivel nagyobb a rálátásom a témára mint neked és itt sokaknak."


Akkor biztos látod, hogy mennyire Magyarországra akarnak menni a migráncsaid. :D

2018. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
41%

11.


"Mi fogjunk magunkat és egyszerűen elhúzunk az országból, ha már túl élhetetlen, de ti maradtok"


Miért, ha túl élhetetlen lesz Magyarország, akkor a jobboldaliakat majd nem fogadják be Nyugaton?

2018. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
37%

látom 70 és 79%os nem érted meg amit a vonatról írtam


ponthogy azért írtam mert ők akartak elmenni te félnótás és nem maradni akartak


persze nem tudsz ilyet linkelni mert nincs is mit meg úgy se akarnak itt maradni de ezt nem hiszed el


meg azt látom még, hogy először rossz felhasználóról írtál. 😁

2018. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
18%

Néztem doksifilmet a migrációval kapcsolatban, kérdezősködtem is tőlük, amikor egy önkormányzati képviselővel mentem ki a táborhoz (amikor még volt), és elég sok migráns nyilatkozta azt, hogy ha nem fogadja be őket a Nyugat, akkor nekik itt is megfelelő letelepedni.

Az meg egy süket duma, hogy úgy sem maradnak itt, mert ez meg a kötelező kvótát teszi értelmetlenné. Mi értelme a kvótának, hogyha akiket ide kiosztanak, azok visszapárolognak Nyugatra?

Szóval az a gond ezekkel a liberális válaszokkal, hogy több pontból is kikezdi a valóság és a józan ész.

2018. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
36%
Nálad e két fogalom annyira összefonódott az agymosás hatására, hogy semmi esély a magyarázatra. Mindent félreértenél.
2018. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%

a #24esre írtam egy választ de nem küldtem el


mert közben leesett, hogy a 70,79% jött meg újabb felhasználóval


ne erőlködjél ennyit szétmegy a fejed az idegtől

2018. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen párt elképzelhetetlen, ezért lehetetlen válaszolni a kérdésre.


Ha volna ilyen párt, mint ahogy nincsen, természetesen nem szavaznék rá.


A valóságban viszont:


1. Egyetlen párt sem akar migránsokat beengedni, pláne Nyugatról nem.


2. Nyugatról nem akarnak visszatoloncolni menekülteket Magyarországra.


3. Jogilag nem is lehetne Magyarországra menekülteket visszatoloncolni, mert a származási országukba lehet visszatoloncolni, különleges esetben is csak oda, ahol ELŐSZÖR REGISZTRÁLTAK. Mivel Magyarország 2015-ben regisztráció nélkül engedte, hajtottá, sőt, szervezetten szállította át az országon az akkori 150 ezer migránst, ezek nem Magyarországon, hanem Ausztriában és Németországban lettek regisztrálva.


4. Még egy fideszes szellemi képességei is elégségesek kell legyenek ahhoz, hogy az ezres nagyságrendet a százezres nagyságrendtől meg tudja különböztetni (utóbbi az előbbinek SZÁZSZOROSA).


5. A kvóta alapján Magyarországra összesen 1300 menedékkérőt hoztak volna, ideiglenes elhelyezés és a menekültügyi eljárásuknak a magyar hatóságok általi lefolytatása céljából, EU-s pénzen.


6. A kvótáról szóló Tanácsi határozatot az Európai Unió Tanácsa egyszeri intézkedésként szavazta meg, négyötödös többséggel, 23 igen, 4 nem és 1 tartózkodás mellett, kizárólag az EU-nak a tagállamok közti szolidaritásról szóló alapelve mentén:


7. A kvóta alapján Magyarország, akárcsak az összes többi EU-tagállam CSAK ÉS KIZÁRÓLAG Görögországból és Olaszországból kellett volna menedékkérőket fogadjon (1300 lelket összesen), Nyugatról soha nem akartak és nem is akarnak "visszatoloncolni" vagy szétosztani bevándorlókat.


Egy Nyugat-barát kormány legfennebb ezt az 1300 menedékkérőt fogadná be, akiknek EU-s pénzen (6000 euró/menedékkérő) lefolytatnák a menekültügyi eljárásukat, aminek a végén oltalmazotti, befogadotti, menedékes vagy menekült státuszt adnának a jogosultaknak, a jogosulatlanokat pedig visszatoloncolnák a származási országukba, vagy, ha ez valamiért lehetetlen, akkor oda, ahol először regisztráltak (azaz Olaszországba vagy Görögországba).


Orbán ugyanezt 2500 migránssal már meg is tette, teljesen ingyen, akiket a déli határzárról fogadtunk be oltalmazotti státussal, és ma már nincsenek is Magyarországon, oltalmazottként kihasználták a szabad mozgás lehetőségét és Nyugatra mentek.


A lényeg, hogy egy darab sem maradna nálunk úgysem, akit kiutasítunk, hazamenne, akit befogadunk, Nyugatra menne.


Ennek az egész cirkusznak csak belpolitikai haszna van...

2018. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy beengednék.
2018. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%

ma 14:57


A te fajtád évek óta költözik, ennek ellenére még mindig itt rontjátok a levegőt! ;)

2018. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
41%
Kétlem, hogy lenne több száz ezer olyan idióta migráns, akik itt akarnának letelepedni, ahelyett hogy tovább menjenek valahova ahol nem kövezik ki őket, szóval tudod mit? Szavaznék!
2018. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!