Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar hatóság miért éheztet...

A magyar hatóság miért éhezteti a menedékkérőket?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ez az embertelen bánásmód? Idáig süllyedtünk?



2018. aug. 17. 14:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/252 anonim ***** válasza:
68%

20.


Nálunk ez a szokás, ez van. Ha nem tetszik, menjenek egy muszlim országba.


Én kapnék szalonnát egy muszlim országban, ha oda menekülnék? Aligha.

2018. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/252 anonim ***** válasza:
55%

Van bármilyen bizonyítkod erre? BÁRMILYEN dokumentációd ami ezt alátámasztja? Vagy csak a szokásos fake news tengelyhatlamak: hvg - index - 444


De ha még így is lenne, az miért probléma? Miért kéne nekünk enni adni nekik? Akár mikor mondhatják, hogy köszönjük szépen, megyünk haza. Még ebben az esetben is teljes mértékben humánusak lennénk, hisz nem lőttük agyon őket a határon (ahogy amúgy illene az illegális határsértőket és invazív terroristákat)

2018. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/252 A kérdező kommentje:

"Én kapnék szalonnát egy muszlim országban, ha oda menekülnék? Aligha."


Megkérdezhetem hogy mit keresel ezen az oldalon ennyi iq-val? Szalonnát nem kapsz, de csirkét kapnál. Te megeszed a csirkét, ők nem eszik meg a disznót. De megismétlem, most semmit nem kapnak.

2018. aug. 17. 16:12
 24/252 anonim ***** válasza:
30%

Nem azért nem eszik sertéshúst, mert válogatós"


Attól tényleg meg lehet betegedni, nem is akkora butaság ez. A rosszul elkészített házi sertéshústól bélférgességet kapsz, amibe bele is lehet halni. Nem csak a távol-keleten itt mo-on is hallotam ilyen történetet.

2018. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/252 A kérdező kommentje:

22-es, azért kellene enni adnod neki mert segítséget kér. Ha úgy látod hogy igazából nem rászoruló akkor sem éheztetheted. Ráadásul be vannak zárva, tehát nem mehetnek el, de enni sem kapnak.

Attól hogy nem lövöd le őket, szerinted már humánus vagy? Ezen az oldalon tényleg nagyon alacsony a válaszolók értelmi szintje.

2018. aug. 17. 16:18
 26/252 anonim ***** válasza:
39%

"szalonnát nem kapsz, de csirkét kapnál. Te megeszed a csirkét"


Meg, mert én - velük szemben - nem vagyok válogatós. Ők miért nem eszik a disznót? Árt?


És Magyarország nem népkonyha.

2018. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/252 anonim ***** válasza:
79%

"Attól tényleg meg lehet betegedni, nem is akkora butaság ez. A rosszul elkészített házi sertéshústól bélférgességet kapsz, amibe bele is lehet halni. Nem csak a távol-keleten itt mo-on is hallotam ilyen történetet."


A nem kellően átsütött vaddisznóhústól lehet borsókát vagy mit kapni. Gyári konzervtől nem.

2018. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/252 A kérdező kommentje:

HakapesziM úgy veszem hogy te egyetértesz emberek éheztetésével.

Kétlem hogy itt bárkinek bármilyen témakörben értelmes választ tudnál adni, ezért szerintem töröld magad az oldalról.

2018. aug. 17. 16:28
 29/252 anonim ***** válasza:
64%
Lószart vannak bezárva, akármikor távozhatnak arra, amerről jöttek, ha ott jobb a koszt.
2018. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/252 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező te töröld magad az oldalról.
2018. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!