Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a híres fehér-kereszt...

Ez lenne a híres fehér-keresztény kúltúra, amit a fidesz annyira reklámoz?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes végigolvasni a történetet. Takács zs mindig olyan hosszú és részletes válaszokat írsz. Magyarázd már el nekem, hogy ha ezek ennyire pedofilok, miért csak a kisfiúkkal szórakoznak? A kislányok már nem is elég jók?



2018. aug. 19. 13:15
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beteg, meg keresztény gyülölő se, a vallásokat utálom. Ha most a fidesz azt mondaná hogy ők egy ortodox zsidó egyház, akkor azt utálnám. De ők csak divat keresztények.


De a kereszténységnek pontosan ez a lényege, hogy az elnyomott embereken kiélhetik az elfojtott szadista, pedofil-meleg hajlamaikat. Ez egyébként minden európaiban benne van, csak manapság nem tudják sehogy se kiélni. (Azért ilyen frusztráltak) Van olyan aki ebből nem is csinál titkot -> 88, kuruc kommentelők, fideszesek stb.

2018. aug. 19. 13:44
 12/29 anonim ***** válasza:
56%
Haver, te vagy a legnagyobb gyűlölködő, mennyit fizettek neked ezért a kérdésért? Mert nagyon remélem, hogy csak pénzért vagy ennyire ostoba, és a valóságban egy picit is értelmes ember vagy!
2018. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

"Ez lenne a híres fehér-keresztény kúltúra, amit a fidesz annyira reklámoz?"


A cikkből számodra melyik következik? A keresztények mind pedofilok, vagy a pedofilok mind keresztények? Nos, természetesen egyik sem igaz. Igen, vannak keresztények, akik pedofilok. Mint ahogy valószinűleg minden más vallásban, sőt a vallásokat "utáló", elutasítók közt is. Mondjuk nem is olyan régen még a melegeket is elítélték, kíváncsi leszek, hogy a liberális ateisták mikor fogják pedzegetni, hogy a pedofília végülis normális...

2018. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%

"De a kereszténységnek pontosan ez a lényege, hogy az elnyomott embereken kiélhetik stb"

Ennyire nem lehetsz sötét gazember- még ha fizetnek sem. Nagy a baj..


Az, hogy észre sem veszed, hogy egy perverzitásig gyűlölködő torz tudatú beteg vagy, rossz jel: elmebetegségre utal. Nem a magyar pol. rovatban a helyed, hanem a zárt-osztályon.

2018. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

"De a kereszténységnek pontosan ez a lényege, hogy az elnyomott embereken kiélhetik az elfojtott szadista, pedofil-meleg hajlamaikat. Ez egyébként minden európaiban benne van, csak manapság nem tudják sehogy se kiélni. (Azért ilyen frusztráltak) Van olyan aki ebből nem is csinál titkot -> 88, kuruc kommentelők, fideszesek stb."


Te beteg vagy, öcsém, kezeltesd magad. Egyébként legjobb tudomásom szerint nem az Orbán-kormány legitimálta a pedofíliát, olvasgass:

[link]


Persze lehet, hogy ez a te beteg agyadnak elfogadott, hiszen kislányokról van szó. Megjegyzem, ha a te "logikáddal" gondolkozunk, akkor pl. a ruandai népirtásból kiindulva minden fekete afrikait per definitionem machetés tömeggyilkosnak, bestiális hóhérnak kéne tekintenünk, ami természetesen hülyeség. Javaslom, olvasgass egy kicsit, mik is történtek ott.

2018. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
2018. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%
#11 hát kérdező ez mindent elárul rólad. Ennyit a kérdésedről és rólad is
2018. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
35%

A jó keresztény egyház, akik élve megfőzték az embereket: https://www.youtube.com/watch?v=wS4pvT7ady8


Ennél humánusabb vallás nincs is a világon.:D

2018. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a beteg hanem a válaszolók, mert azt hiszik, hogy pénzért írogatok.

A fidesz is az általánosítással nyeri a választásokat, pl minden migráns terrorista de minimum bűnöző. Nekem az is elég ha hívő muszlim takarodhat. A keresztény papok meg tényleg pedofilok.


Szerintem az a bajotok hogy most kivételesen megmaradt egy fideszes kérdés. Biztos nyomkodtátok a jelentés gombot mint az őrült, én se értem. De azt se hogy mi bajotok a kérdéssel.

2018. aug. 19. 15:03
 20/29 A kérdező kommentje:

# 18/19 Szerintem hamarosan eljutunk oda hogy orbán is így fogja kivégezni az lmp/mszp szavazókat. De ez semmi, ebben a kérdésben ott a link.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__94..

2018. aug. 19. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!