Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a híres fehér-kereszt...

Ez lenne a híres fehér-keresztény kúltúra, amit a fidesz annyira reklámoz?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes végigolvasni a történetet. Takács zs mindig olyan hosszú és részletes válaszokat írsz. Magyarázd már el nekem, hogy ha ezek ennyire pedofilok, miért csak a kisfiúkkal szórakoznak? A kislányok már nem is elég jók?



2018. aug. 19. 13:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

Köszönöm a megtisztelő véleményt, hogy én lennék a szakavatott válaszoló az ügyben - de mi közöm az egészhez, mi köze az én nézeteimnek és azoknak akiket támogatok az apartheid rendszerhez meg a Dél-Afrikában történt gyilkossághoz?

Honnan sikerült ilyen baromságot összehoznod?

2018. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%
A fehérek mániákus tömeggyilkosok és bűnözők ahogy a keresztények is. A liberalizmus az igazi ideológia.
2018. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Takács Zs5 nevű felhasználó válasza:


Köszönöm a megtisztelő véleményt, hogy én lennék a szakavatott válaszoló az ügyben - de mi közöm az egészhez, mi köze az én nézeteimnek és azoknak akiket támogatok az apartheid rendszerhez meg a Dél-Afrikában történt gyilkossághoz?


Honnan sikerült ilyen baromságot összehoznod?"


Te mindent olyan jól meg tudsz magyarázni.

2018. aug. 19. 18:32
 24/29 anonim ***** válasza:
49%
egy provokatív kérdés egy négyszázas cikkel? meg se nyitom...nem veszed észre hogy egész nap csak a hergelést olvasod a fidesz és józanész ellen? ha épp nem a fideszt szidják (ami mondjuk magánügy) akkor az új neoliberalista agyfszt reklámozzák ami viszont már bűn.
2018. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem. Mindent nem tudok megmagyarázni.

Például fogalmam sincsen miért és hogyan kötötted össze a jelenlegi magyar politikai helyzetet a dél-afrikai apartheiddel és az ott meggyilkolt személyjel és miért nekem kellene megmagyaráznom az egészet.

Egy magyarázatom azért lenne, provokálni akarsz, kötekedni és belefutottál egy ilyen mocsok ügybe és felhasználtad hozzá. Ha tévedtem, akkor várom a te magyarázatodat. Kíváncsian.

2018. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
39%

Te még nem vetted észre, kérdező, hogy az egyedüli fontos dolog, hogy színesbőrű, muszlim bevándorlók ne erőszakoljanak meg nőket Európában!


Ha rendes, keresztény magyar ember erőszakol meg egy nőt, az rendben van, csak ezt valamiért az áldozatok nem mindig akarják felfogni.


Nyilván az is okés, ha keresztény fehér bevándorló férfiak erőszakolnak meg őshonos fekete kisfiúkat Afrikában, hol itt a baj?

2018. aug. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
60%
27-es sikerült a sötét és aljas kérdezőn túltenned, győztél, mehetsz keringeni a kő körül.
2018. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Jól vagy, utolsó? Ilyen az, amikor akut fájdalmakat okoz az igazság...
2018. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

Minden politikai párt, ami sz4r politikát csinál igyekszik belebujni valamilyen szerepbe.

Hitler a haza megmentője, Putyin a legkeményebb ruszki Vitya meg a hithű keresztény álarcát öltötte magára.

A gond csak az, hogy az igazi keresztények nem ilyenek.

Kérdező: csak annyit kérek tartsd tiszteletben más vallását, még ha herodod is van tőle, mert ez sokaknak, pl nekem is fontos.

A erőszakolok, meg valszeg melegek voltak, de ha kislányokat is megerőszakoltak volna, akkor jobban éreznéd most magad?

Ezek beteg emberek, akiknek, talán a mai napig még sokáig elér a keze, legalábbis erre gyanakszom, ha már kinyirattak, (ziher hogy nem öngyilkos lett) a könyv szerzőjét.

Szép napot:)

Aki meg bizonyítékokat akar olvasson több történelem könyvet.

2018. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!