Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézik le sokan azokat,...

Miért nézik le sokan azokat, akik egyetemre járnak, és nem három műszakban dolgoznak gyárban futószalag mellett?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 00:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

'Tisztességes embernek még érettségije sincs mégis jobban él mint egy egyetemes gyökér'


A főnököm is diplomás és tisztességes, szóval ezt szerintem szívd vissza... ne általánosíts.

2018. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

*7

Aki paraszt módjára viselkedik, azt hadd ne emeljük piedesztálra :P

2018. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%

#10 amúgy hiába tolod a saját bullshit elméleteidet, nálunk a segédmunkás 220-250 között keres. én meg mint szakember 350-400 között. konkrétan nincs ember az építőiparban aki összepiszkolná a kezét, ezért évek óta növekednek a bérek. diplomás és diplomás között is van különbség, vagy ezt nem tudtad?

nem mindegy hogy pl a gépész mérnők ismerősöm aki 800-at simán megkeres, vagy a bölcsész nő ismerősöm akit sehova nem vesznek fel, mert nem kell a "tudása".

piacképes szakmát kell választani, nem pedig olyat amit könnyedén bulikázások mellett is végig lehet vergődni, hogy a végén a mekiben sütögessék krumplit nekem.

2018. aug. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Máris leigazolták amit írtam.
2018. aug. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%
#14 nem én tehetek róla, hogy agyilag képtelen vagy felfogni vannak akik pénzt is keresnek (rajtad kívül) :D
2018. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%
Senjit se kell lenézni bármilyen munkát végez. Mindenkire szükség van. A szalagmunkésra és a mérnökre is Egyik se létezik a másik nélkül.
2018. aug. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

az igazán durva veled 61%, hogy én éppen ezt gúnyolom ki, amit te képviselsz és te agyilag nem fogod föl, hogy a legrosszabb amit csinálhatsz, hogy így picsogsz.


pont, hogy igazolod, hogy tényleg ilyenek a fideszzombik, amit írtam a 10-esbe.


" Élő példa saját bátyám, ő nem szeretett tanulni. Szakmunkás lett, abból viszont elég jó. Ellenben nagyon irigy, az hogy ő nettó 150-170 ezer forintot keres havonta, míg a főnöke "semmit nem csinál csak az irodában ül" ( msc végzett gépészmérnök ) hazavisz nettó 400-at."


A 77%os azt írta a bátyja keres 150-170 ezret szakmunkásként, a főnöke gépészmérnökként 400-at.

Akkor ő is hazudik, meg se a bátyja se a főnöke nem dolgozik, nincs rendes iskolai végzettségük. Ha hiszek neked.


De ezt mond el neki is, gondolom majd átadja a bátyjának, hogy az csak egy bullshit, hogy 150-170 ezret keres.


Te 77% meséld már el bátyádnak, hogy ő félmillió alatt NEM KERESHET a főnöke meg hazaviszi az egymisit is, mert látod 61% szerint ez így van

2018. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%

13# "nálunk a segédmunkás 220-250 között keres. én meg mint szakember 350-400 között"

Ez hol van? Magyarországon? Jelenleg a miskolci egyetemre járok anyagmérnöki szakra, de én nem számíthatok nettó 400-as kezdőre. Ha megmondod hogy ez hol van és melyik szakma, itthagyom az egyetemet és költözök hozzád. Már ha Magyarországról beszélsz.

Egyébként én voltam a 4-es válaszoló 17-es, majd átadom neki.

2018. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!