Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki média miért...

Az ellenzéki média miért szidja sok esetben a Fidesz azon intézkedéseit, melyek hasznosak és sikeresek? Nem maguk alatt vágják ezzel a fát, hiszen emiatt is kevesebben szavaznak majd rájuk?

Figyelt kérdés
Az ellenzékieknek nem a magyarok mellett kéne lenniük, és legalább azokat az intézkedéseket nem szidniuk, ami a magyarok érdekeit szolgálja?
2018. aug. 20. 15:27
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

"Erre nem tud semmit írni a kérdező?"


De tudok. Azt, hogy természetesen minden libsit lepontoztam, akinek nem tetszik a Fidesz.

2018. aug. 20. 18:01
 22/51 anonim ***** válasza:
85%
Mondj már egy olyan intézkedését a Fidesznek, ami ténylegesen hasznos volt... a közpénzek Mészárosnak átjátszása meg a 024 migránsozás, Sorosozás maximum a haveri körben hasznos, az átlag magyar embernek nem igazán. Szóval de, az ellenzéki média a magyar emberek mellett van amikor szót emel a Fidesz bűnei ellen. Csak ezt sokan nem látják a szemellenzőjüktől, mert jobban rettegnek a fiktív migránsoktól.
2018. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

A CSOK is tök jó volt például. Kinéztem magamnak egy 8 milliós lakást még a CSOK előtt, aztán most ugyanaz a kaliber már 15 millióért van.

Köszönnyök Fidesz! Szemünk kőnyes! :')

2018. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy természetesen minden libsit lepontoztam, akinek nem tetszik a Fidesz."


Még 100%-os az egyik válaszom, nem hittem, hogy megélem ezt a napot, amikor nem leszek libsi.

2018. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Néhány választ úgy látszik elfelejtettem lepontozni.
2018. aug. 20. 19:12
 26/51 anonim ***** válasza:

"Néhány választ úgy látszik elfelejtettem lepontozni."


Megtiszteltetésnek veszem, ha az enyémet is megteszed. Amúgy érdekes, hogy válaszok. Azzal az első két válasszal el is fogytak a komoly érvek és mostantól csak ilyenek lesznek?

2018. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben érdekel ha lepontozol, ettől még ugyanúgy fogom élni az életem:)
2018. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szereted a fideszeseket, tudok szerezni ingyen egyenesen a vityától ajándékkártyát, autogrammot :)
2018. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Említs meg kérlek két tetszőleges intézkedést, amely szerinted hasznos és/vagy sikeres!
2018. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Az összes intézkedésük az!
2018. aug. 21. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!