Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiásatták az MKKP által...

Kiásatták az MKKP által betömött kátyúkat Felcsúton. Nem inkább látványos farokméregetés ez már?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Látványos bámészkodás van a tömeg részéről, és a tömegnek mindig nyújtani kell szórakozást. Olyant, amit meg is ért.
2018. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Helyes , az közútkezelő és egyéb hivatal melóját ne vegye el senki látványos műbalhés gagyi kampány célok végett .
2018. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tgt ***** válasza:
87%
Helyes, és ha a közútkezelő és egyéb hivatal nem csinálja meg, akkor nem lesz megcsinálva. Rendnek kell lenni. Punktum!
2018. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Ezt már kiveséztük nemrég egy játszótérrel kapcsolatban. Más tulajdonához a tulajdonos hozzájárulása nélkül jó szándékkal sem nyúlunk.
2018. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs miről van szó.

viszont az tudom hogy a nagy cégek által végzett kátyúzás kb egyenlő a nullával.

egy magánvállalkozó aki ilyesmivel foglalkozik ezerszer különbül csinálja meg a munkát.

saját tapasztalat, évekig útépítésben dolgoztam gépkezelőként, láttam ezt azt milyen trehány munkát végeznek egyesek.

2018. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!