Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnék csatlakozzni...

Hogyan tudnék csatlakozzni ezek közül valamely csoporthoz? Illetve ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

(NEM troll kérdés)


Szeretnék az alábbiak közül belépni valamelyikbe:

[link]


Hogyan tudnék belépni ezekbe? Illetve ti melyiket ajánlanátok?



#harc #küzdelem #radikalizmus #hűség és haza #akarat diadala #erény és dicsőség
2018. aug. 22. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:
*csatlakozni
2018. aug. 22. 16:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tégy a Gyűlöletért Mozgalmat ajánlom.
2018. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem inkább menj orvoshoz. Némi terápia, kevéske gyógyszer és sokkal olcsóbban megúszod, talán még értelmes ember is lesz belőled.

Tévedés ne legyen, nem a megjelölt csoportok ellen beszélek, mert nem ismerem őket.

Az a baj, hogy neked elég ha felkerülnek egy olyan nevű oldalra, hogy "gyűlöletcsoportok" és ez elég ahhoz, hogy idegenek tanácsára megpróbálj valamelyikbe belépni, miközben azt sem tudod kicsodák, micsodák és mit is csinálnak, miért vannak. Na meg magadat sem ismered, hogy te mit akarsz.

tedd előbb rendbe magadat, utána ismerd meg a környezetedet és közben ne csinálj ostobaságot - mint belépni olyan csoportokba, amikről csak annyit tudsz, hogy gyűlöletcsoportoknak mondja őket valaki.

2018. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmegyek orvoshoz, napokig várok mire sorra jutok, ott meg nem fognak diagnosztizálni semmivel sem (ez 100%) és felírnak valami nyugtatót és ezzel le is tudják a dolgot, némi szerencsével meg életem végéig rászoktatnak valami drogra és akkor aztán tényleg olcsón megúszom. Tudom hogy működik az egészségügy, mivel egészségügyi végztettségű vagyok. Köszönöm, de nem kérek semmilyen drogokból, alkoholból, cigiből meg egyéb idegmérgekből.


Mellesleg meg pontosan tudom mit akarok. Ebben a katasztrofális helyzetben, amikor már látszólag semmi sem fog helyrejönni a hanyatló konzumista társadalmunkban, akkor itt a lehetőség magunknak cselekednünk, és kezünkba vennünk a sorsunkat! Vissza kell követelnünk, azt ami a miénk! Csak a radikális módszerek jelentik az egyedüli működöképes utat, mivel ellenségeink, a nép mételyezői a szép szóból nem értenek.


Azokat a csoportokat, pedig egy sorosista liberális szervezet mondja gyűlöletcsoportoknak, ami azt jelenti, hogy rossz emberek nem lehetnek.


Persze lehet, hogy igazad van, és jobb lenne nem belépni (kitudja, hogy nincsen-e valamely megmérgezve belülről), és valószínüleg a legjobb lenne nekem kezembe vennem a sorsomat, itt lenne a tettek ideje, úgyhogy alapítanom kell saját magamnak egy radikális szervezetet. Ez jobb ötletnek tűnik?

2018. aug. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!