Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit kereshet egy politikai...

Mennyit kereshet egy politikai bér-kommentelő? Illetve hogyan lehet bekerülni egy ilyen "körökbe"?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenki tudja, hogy az online felület rendelkezik ma a legnagyobb befolyással.

Az emberek sok helyen a kommentekből vonnak le következtetéseket, hisz jobban megbíznak egy magánvéleményben mint a hír tartalmában.

Pont ezért egyre több párt használ bérkommentelőket, akiknek semmi más dolguk nincs csak hogy témát generáljanak az adott megbízóik fényezésére.

Vajon mennyit kaphatnak ezért? Valaki tudja mi lehet ennek a menete?


2018. aug. 28. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Tudom ajánlani molyembert és tgt-t.

Vasárnap fél hétkor már itt orbánoztak.

2018. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is vállalkoznék. Mikor rakodásra, lerakodásra várok, simán tudnám nyomni. Jó pénzért írnék ilyeneket bármelyik oldalnak.
2018. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Ezek legendák.
2018. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Soros valószínű jól fizet, hisz van miből. Bár ismerve a fajtáját az ilyen mindig fukarkodik.
2018. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel! Ha valaki foglalkoztat igy embereket persze jó pénzért, az irjon rám privátban!
2018. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár lehet hogy ez protekciós munka, mivel hivatalosan sehol nincs ez hirdetve.
2018. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#3 nem legendák, több ember is beszélt már erről persze nem vállalta magát nyilvánosan.

Anno asszem még valamelyik reggeli rádióműsorban is szó volt a témáról.

Azt senki nem mondta mennyit keres ebből, csak annyit hogy kiegészítésként nagyon jól jövedelmez.

Egyébként pedig miért ne lenne igaz? Mint írtam a legnagyobb befolyása az internetnek van, elég ezt az oldalt is példának említeni.

Ha napi szinten kerülnek kiírásra bizonyos érdekeltségű témába tartozó kérdések, majd a rájuk érkező válaszok egyet értenek a kérdésben foglaltakkal, akkor egy kívülállónak mi jön le ebből? Hát hogy lehet igazuk van ezeknek az embereknek? Lehet tényleg XY-ra kéne szavazni 2022-ben?

Nem is gondolnád milyen egyszerűen lehet manipulálni az embereket.

2018. aug. 28. 21:28
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez úgy van hogy valaki kérdez. Majd másik két reg.ről válaszolgat a saját kérdésére.
2018. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Ja értem, tehát ha én névtelenül nyilatkozom egy rádióműsorban, hogy elraboltak az ufók, akkor ez rögtön ténnyé válik. :)
2018. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 ne legyél már ennyire demagóg plz, tudod nagyon jól miről van szó, nem kell kevergetni feleslegesen a kását.
2018. aug. 28. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!