Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, miért hagyjátok ezt?

Fideszesek, miért hagyjátok ezt?

Figyelt kérdés

Igen, megint csak egy libsi próbálkozik valami libsi dumával, de azért hallgassatok meg.


Bizonyos szempontból már le lehet mondani arról, hogy egy ellenzéki párt, vagy a bíróság, vagy egy bármilyen szervezet jelentősebben neki menjen a fidesznek. Erre csakis a választók képesek, de per pillanat a fidesz pártiak, hisz ők vannak egységben.


A kérdés arra irányul, hogy ha tudjátok, hogy disznóságok folynak a párt környékén, akkor legalább nektek miért nincs ezzel ellenérzésetek?


Miért nem az a jelige, hogy "Stop Soros, Stop migránsok és Stop korrupció!". Én megértem, ha azért nem szavaztok pl.: az Mszp-re, mert csak lopna és csalna. De ha a lopás és csalás ellen van kifogásotok, annak pártfüggetlennek kéne lennie.


Az ellenzéki pártokat többek között az is akadályozza, hogy a saját választóik is kritikusan állnak hozzájuk. Ez a kormánypártra és szavazóikra mintha nem lenne elmondható. Ennek mi az oka?



2018. szept. 1. 11:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Konkrétan mit szeretnél?
2018. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%
A Fidesz bázisa a nyugdíjasok, határon túliak, és a hazai gazdasági érdekeltségűek. Előbbieknek erzsike, utóbbiaknak kiszámítható vállalkozási környezet/közmunka, határon túliaknak pedig szavazati jog. Ezek mindegyike olyan mértékű lojalitást vált ki – úgy tűnik –, hogy a korrupciós ügyek egy cinikus félmosolyon kívül nem váltanak ki belőlük más reakciót. Plusz az is közrejátszhat, hogy nyolc éve a Fidesz a legvállalhatóbb komoly párt a politikai palettán a hazánkban. Ebből bár következik egy olyan kérdés, hogy miért nem takarodik el a jelenlegi ellenzék jobbtól balig a feledés homályába, azon választók, akik megszokták, hogy azt eszik meg, amit eléjük raknak, szintén a Fideszre szavaznak, ha szavaznak. Én így látom a helyzetet; nem vagyok fideszes.
2018. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
21%
Korrupció mindig is létezett (ezt még a libsik sem tagadhatják). Most legalább pörög a gazdaság is, ez a ballib időkben nem volt elmondható.
2018. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%

Én személyesen nem hiszek se a demokráciában, se a liberalizmusban, szerintem a tekintélyelvű, államkapitalista országokban van a jövő, mint Kína, miközben a balliberális nyugat csak hanyatlik.


Orbánt egy kiváló miniszterelnöknek tartom, aki már megérezte az új idők szelét, és Magyarország lehet az első európai ország, ami sikeresen átáll ezen rendszerre, mi megússzuk a muszlim áradatot, meg a sok gender meg egyéb libsi hülyeséget.



Igen, a Fideszben is vannak problémák. Nem mondom, hogy Orbán mindenben perfekt, meghogy a Fideszesek nem lopnak. DE! Még mindig jobbak, mint Prímszám Ferenc, meg a többi libsi alak a balliberális oldalról. A balliberálisok egy hanyatló világrendhez ragaszkodnak, amiből egyre jobban elege van már a nyugat-európaiaknak is. Ezek mellett pedig teljesen alkalmatlanok az ország vezetésére, elmebetegek és semmit sem tudnak se a politikáról, gazdaságról.


2002-ben, Medgyessy elherdálta száznapos programja keretében az összes vagyont, amit előtte a Fidesz 4 évig gyűjtögetett. Gyurcsány és Bajnai miatt mindenki vette fel a svájci frank hiteleket, az ország maga pedig az IMF-hiteleket, a gazdasági válságkor sem voltak normális intézkedéseik.


Lássuk be, hogyha 1998-tól Fideszes egypártrendszer lett volna, akkor most sokkal jobban állnánk. Mi itt a sok párttal meg a liberalizmussal eddig csak rosszul jártunk. 1990-ben jó, hogy elhagytuk a kommunizmust, mert az is hülyeség volt, de a demokráciát bevezetni hiba volt, inkább követhettük volna Deng Xiao Ping példáját, aki Kínában simán átvitte az országot Államszocializmusból Államkapitalizmusba.

2018. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Hű te utolsó kommentelő, mit szoktál szedni és mit iszol rá?
2018. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
26%
A szavazók azt hiszik hogy nincs jobb orbánnál, látják hogy lop csal hazudik de mindent eltűrnek neki mondván nincs jobb nála. Ez a mi szerencsétlenségünk hogy csak egy ilyen miniszterelnököt sodort ide nekünk a sors, miközben nála sokkal jobb és sokkal becsületesebb is lehetne de nincs egyelőre, de ha van is nem ismerjük még őt. Remélem hogy rövidesen berobban a politikába egy sokkal jobb miniszterelnök jelölt aki becsülettel nem hazudozva hozzáértéssel empátiával fogja kormányozni ezt a sokat szenvedett népet.
2018. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom, az összes többi balos miniszterelnök jóval gazdagabb volt Orbánnál.
2018. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Fizikakedvelő ***** válasza:
51%

Nos igen,fontos a kormánykritika. Nem tudom,hogy mennyire nézel meg vegyesen hírportálokat,én Mandinert szoktam olvasgatni ott több véleményt szemléznek.

A magyarok valamennyire tényleg lassan immunisak a korrupcióra,a haveri kör tömésére. Tudod miért? Szerintem él egy olyan elképzelés az emberekben,hogy Szél Bernadett és Vona Gábor is ugyanezeket tette volna hatalomrakerülés esetében.(és valljuk be ez nem alaptalan) Pont ezért ideológiai dolgok foglalkoztatják őket. Amíg azt látják,hogy a 168 órában már megint megírta Vásárhelyi Mária,hogy mi mennyire xenofóbok vagyunk,illetve Vajda Mihály Magyar Narancsos interjúban leszolgalelkűzte a magyarokat,addig mindenkinek csak az fog eszébe jutni,hogy hiába vannak problémák ilyen kijelentésekre Orbánék nem vetemedtek mostanában. Egyszerűen az européer gondolkodásmódot elutasítják sokan a magyarok közül.Míg nem látnak a médiában sem olyan kormánykritikusokat akik nem ezt a nézetrendszert osszák,hanem Konok Pétert,Heller Ágnest,Pető Andreát stb. addig a Fideszre(meg esetleg a Jobbikra) fognak voksolni.

2018. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%

"Hát nem tudom, az összes többi balos miniszterelnök jóval gazdagabb volt Orbánnál."


Ebből két dolog következik vagy ilyen együgyű ez az orbán hogy ennyi év után is csak adóssága van, vagy az hogy strómanoknál van a vagyona, az utóbbiról Mészáros Lőrinc tudna beszélni de mint tudjuk jólfelfogott érdeke fűződik ahhoz hogy ne beszéljen erről.

2018. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
17%

ez liberális propaganda!


ki lop és mit?!


semmire nincs bizonyíték!


te pályáztál állami beruházásokra, vagy csak a szád jár?!


sokszor olcsóbban vállalják el a FIDESZ közeli vállalkozók a megrendeléseket, csak hogy a HAZÁ-t szolgálják!!


pl MÉSZÁROS LŐRINC pénze onnan van, hogy a külföldi beszállítókkal keményen tárgyal, hogy MAGYARORSZÁGON maradjon a pénz!!!

2018. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!