Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van (nak) -e a melegházasság...

Van (nak) -e a melegházasság ellen nem valláson alakuló, racionális érvek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 14:07
 81/129 anonim ***** válasza:
22%

"Áruljátok már el kedves homofóbok, miért zavarna titeket, ha meleg párok is házasodhatnának? Milyen kárt okozna ez nektek? Mitől lennétek megfosztva ettől?"


Kicsit hasonlatos ez ahhoz, hogy egyesek szerint a bűnözést úgy lehetne visszaszorítani, hogy az erőszakoskodó, deviáns elemeknek jólétet biztosítunk a közös pénzből, és akkor az nem fog tovább erőszakoskodni. Egyfajta védelmi pénzt fizetünk. A probléma ezzel az, hogy a deviánsnak akármilyen jólétet is biztosíthatsz, az csak deviáns marad. Ha a kisujjad mutatod, akkor már az egész karod kell, és így tovább...


Hogy jön ez ide? A "fejlett" nyugaton tombol a liberalizmus. A deviáns elemeket megpróbálják úgy beolvasztani, hogy kedveznek nekik (legyen z illegális migráció, vagy szélsőséges liberalizmus, másság). Van melegházasság, örökbefogadás, stb.


Csakhogy úgy néz ki, hogy ez már nem elég. Létrejöttek az LMBTQ lobbik, tizenéves gyerekeket hormonkezelnek az elmeháborodott "szüleik", nem átalakító műtéteket végeznek gyerekeken, a csapból is szivárványszín liberalizmus folyik. Csakhogy ez nem progresszivitás, hanem színtiszta deviancia, elkorcsosulás. A kisebbség formálja a többséget. Aki nem ért egyet vele azt lenácizzák, "lehomofóbozzák", megpróbálja a többséget az orránál fogva vezető kisebbség kiközösíteni.


Szóval röviden összefoglalva: a melegházasság csak a kezdet. És soha de SOHA nem ér véget az igények áradata a kisebbség részéről. Nem, nem fizetünk védelmi pénzt, ahogyan nem engedünk terrorista követeléseknek sem, mert ezzel csak olajat öntünk a tűzre. Honnan veszem ezt? Sajnos van már rá példa hová vezet ez!


Igen, biztos az a baj, hogy beteg agyú "homofób" vagyok, pedig igazából engem nem zavar, hogy a melegek mit csinálnak a négy fal között, amíg nem kezdenek páváskodni a közösségi területeken. Lehet velem van a baj, de engem taszít, ha egy férfi nyávog, másik férfivel csókolózik, stb. Nemhogy nem hoz lázba, de egyszerűen undorít, taszít. A leszbikusok látványa addig nem zavar, amíg nem kezdenek okoskodni a szánalmas hülyeségeikkel. Azt meg egyenesen bűnnek tartom, ha hagyjuk az LMBTQ lobbit beleszólni a gyermeknevelésbe.

2018. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/129 anonim ***** válasza:
13%

89. Elfogult vagy.

Nem mondtam, hogy HIBÁS az az egyetlen kutatás, amiről szó volt. Nem is próbáltam flottul, kifogásolhatatlanul fogalmazni, hiszen nem szakmai értekezést folytatunk, csak beszélgetünk.


A kutatók nevei, és a szponzor cégek körül sem konkrétan a tényekről írtam, hanem a lényeg ott volt, hogy tudták-e, hogy mi célból végzik a vizsgálatokat. Mert nem kivételes dolog, hogy manipuláltak lesznek az eredmények, HA TUDJÁK. Ezért is folytatják a hiteles tanulmányokat-kutatásokat, tesztek eredményeinek összesítését, analizálását vakon.


A probléma ott van, hogy ahogy látom a hétköznapokban, a homoszexuálisféle férfiak más személyiségűek is, nem csak a szexuális vonzódásuk tűnik másnak. Nagyon hasznos lenne, ha kiderülne -hitelesen-, hogy mi okozza a problémát, mert akkor lehetne tenni ellene a következő generációban. Mert ahogy külső jelek alapján látom, nem úgy néz ki, hogy a % ugyanannyi-hasonló lenne a mai fiataloknál. Ami nyilvánvaló probléma, és még nagyobb probléma, hogy a mai homoszexuálisoknak ez egyáltalán nem az. Ha képesek lennének legalább kérdőjelesen számbavenni a homoszexualitás betegség jellegét, akkor lehetne valóban hiteles kutatásokat folytatni.

Mert ha -mint a legtöbb más betegségnél- az anyánál kell a megoldást keresni, akkor lehet nagyobb és vak mintákon vak kutatókkal minden részletre kiterjedő adatbázist építeni. 20-30-50 év múlvára. A centralizált egészségügy ideális erre.


Én azt mondom, hogy nem a politikai oldalán kéne rágódni, meg hogy társadalombomlásztás céljából mire hogyan lehet használni, ráuszítani a -szerintem másmilyen személyiségű- homoszexuálisokat, hanem a dolog biológiai-pszichológiai részét kéne komolyan és részletesen kutatni. Hasonló kutatásokkal, mint a szóban forgó, csak komolyabbal.

De amíg a homoszexuálisokat politikai célból uszítják, hogy teljesen normálisak, sőt természetesek, addig ez kizártnak tűnik.

2018. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 anonim ***** válasza:
61%

#88: "egy társadalomra ne próbáld már rákényszeríteni, hogy jó arcot vágjon hozzá, hogy te csókolózol az utcán a kis kan-feleségeddel"

Na, pontosan ezért mondom, hogy primitívek vagytok. Honnan veszed, hogy meleg vagyok? Mert nem azt mondom, amit te? És ha a négereket védeném, akkor néger lennék? Hülye...


"A házasság intézménye férfi-nő kapcsolat megpecsételése."

A házasság intézménye egy jogszabály, mert MÉG MINDIG a polgári házasságról beszélünk. Egy jogszabály, ami változtatható és ami változott is az elmúlt időkben, nem is kevésszer. Már nem a szülők intézik a gyerek háta mögött, a nő nem tulajdon, a házastársi jogok is kiszélesedtek. Csak jóindulat és intelligencia kérdése, hogy megint változzon, ezúttal úgy, hogy a melegek jogai is beleférjenek, mert mint mondtam, ez a te életedet semmiben nem befolyásolja.


"Senki nem foglalkozik vele, hogy buznyák vagy"

Hát talán azért, mert nem vagyok, de te biztosan jobban tudod a távolból, hogy kikkel szoktam lefeküdni. Megint csak hülye...


#90: "Kicsit hasonlatos ez ahhoz, hogy egyesek szerint a bűnözést úgy lehetne visszaszorítani, hogy az erőszakoskodó, deviáns elemeknek jólétet biztosítunk a közös pénzből, és akkor az nem fog tovább erőszakoskodni."

Te konkrétan hülye vagy b+ :D


"Létrejöttek az LMBTQ lobbik, tizenéves gyerekeket hormonkezelnek az elmeháborodott "szüleik", nem átalakító műtéteket végeznek gyerekeken, a csapból is szivárványszín liberalizmus folyik."

Hazudsz! Nemátalakító műtéteket SOHA nem végeznek gyerekeken. A hormonkezelésnek pedig oka van, de nem próbálom elmagyarázni, egy másik topicban már futottam vele egy kört, de akkora volt a sötétség (csak véletlen lenne, hogy ott is egy 51%-os osztotta az észt?), hogy felhagytam vele.

2018. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 anonim ***** válasza:
24%

"csak véletlen lenne, hogy ott is egy 51%-os osztotta az észt?"


Csak véletlen lenne, hogy itt is pár nyomorult libsi osztja az észt, miközben a teljes társadalomban az elfogadottságotok a béka segge alatt van? Ha azt várod, hogy tiszteljük a véleményed, akkor ott kellene kezdeni, hogy nem hülyézed le a többséget okoska! Ez tőlünk nyugatabbra lehet, hogy bejön, de itt a proli Magyarországon ne csodálkozz, ha fizikai átnevelésben részesülsz pár kevésbé türelmes és elfogadó honfitársad keze által.


Javasolnám, hogy vegyél vissza, mert így itt sohasem lesz elfogadott a világnézeted, akármennyire is kakaskodsz!


Vagy az is egy megoldás, ha összecsomagolsz és lelépsz innen, de akkor kérlek felejtsd el, hogy valaha is magyarul beszéltél és ne rontsd itt tovább a levegőt! Köszike, pusszancs a hasikádra!

2018. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/129 anonim ***** válasza:
35%

"Hazudsz! Nemátalakító műtéteket SOHA nem végeznek gyerekeken."


Még. De igény az már lenne rá. És ahol igény van... De ha úgy vesszük, akkor már a hormonkezelés is jelentős beavatkozás a fejlődő szervezet működésébe. Az ideológiai átnevelésről, amivel a "fajtád" próbálkozik, nem is beszélve!

2018. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim ***** válasza:
69%

#94: "Még. De igény az már lenne rá. És ahol igény van... "

Tehát nekem van igazam és nincs ilyen, hazudtál és most továbbképzelsz egy nem létező állapotot, csak hogy ne kelljen elismerned. Most már tuti, hogy te voltál az a másik 51%-os is.

2018. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
81%

#93: "Ha azt várod, hogy tiszteljük a véleményed, akkor ott kellene kezdeni, hogy nem hülyézed le a többséget okoska! Ez tőlünk nyugatabbra lehet, hogy bejön, de itt a proli Magyarországon ne csodálkozz, ha fizikai átnevelésben részesülsz pár kevésbé türelmes és elfogadó honfitársad keze által."

Milyen többséget? Nagy tévedés, hogy a magadfajta gyűlölködő, ostoba lények lennének a többség. Mindig is kisebbségben voltatok és vagytok, csak néha a körülmények alkalmassá válnak arra, hogy jobban lehessen hallani a hangotokat. Aztán a dolgok egy idő után visszaállnak a rendes kerékvágásba és akkor egy ideig megint csak magatokban gyűlölködhettek. És miféle fizikai átnevelés? Gondolod, ha összeálltok páran és megvertek, akkor nektek lesz igazatok? És akkor még megsértődsz, ha lehülyézlek...

2018. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 anonim ***** válasza:
39%

"Gondolod, ha összeálltok páran és megvertek, akkor nektek lesz igazatok? És akkor még megsértődsz, ha lehülyézlek..."


Ah, én egy ujjal sem nyúlnék a magadfajtához. Sohasem volt ingerenciám fogyatékkal élő, gyermeki naivságban élő embereket bántani. Csupán felebaráti szeretetből felhívtam a figyelmedet, hogy az arroganciában kicsúcsosodó idiotizmusodat nem biztos, hogy mindenki tolerálni tudja idehaza, ezért vissza kellene venned egy kicsit az arcból. Ennyi. Pusszancs tündérbogár!

2018. szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 anonim ***** válasza:
28%

"A homoszexuálisoknak pontfix olyan nemi/ (ha így hívjuk; fajfenntartási) ösztöneik vannak mint neked, annyi különbséggel hogy nem az ellenkezőt hanem a saját nevét látja vonzónak. Miben lenne beteg?"

És ez mennyiben szolgálja a fajfenntartást? Sajnos az a mocskos homofób náci természet nem engedi, hogy két azonos neműnek közös gyereke szülessen. Le a természettel!

2018. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 tgt ***** válasza:
61%

74-es: „Ha engedélyeznék, több gyerekből lenne b_zi felnőtt.”

Ez nem így van, a homoszexuális párok által nevelt gyerekek túlnyomó többsége heteroszexuális. Sőt, ott, ahol a homoszexualitás elfogadott és nyíltan megjelenhet nincs több homoszexuális, mint ott, ahol tiltott vagy szégyenletes.

2018. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!