Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valakinek arra vonatkozóan...

Van valakinek arra vonatkozóan ötlete, hová tűnt Szaniszló Ferenc?

Figyelt kérdés
Nem hallani róla semmit,mintha nem is létezett volna.Senki nem keresi,senki sem készít vele interjút,nem említik meg sehol. Pedig nem is olyan régen még százezrek nézték a Vilagpanorama c.műsorát az Echo tv-n.
2018. szept. 8. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Megették a gyíkemberek.
2018. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
63%
Elvitték az ufók.
2018. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
És láss csodát, milyen jól megvagyunk nélküle is.
2018. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Szaniszló, mint tudjuk nem hitt a pártokban, hanem a dolgok mögötti háttérerőket akarta leleplezni (az más kérdés, hogy milyen módszerekkel és erdeménnyel). Így Szaniszló Orbánt is csak egy bábnak tekintette a globális háttérhatalom kezében. Ez meg nem tetszett a fideszes echotv-nek, így kirúgták és elhallgattaták.

Lényegében elmondható, hogy az lett a veszte, hogy kimondta a igazat, vagyis azt, hogy fidesz ugyanolyan háttérhatalmi érdekeket szolgál, mint mondjuk az mszp vagy más pártok, és szó sincs arról, hogy a hős Orbán szembeszállna a háttérhatalommal szembe.

2018. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
"4"Értem, amit mondasz,de attól még ellenzéki média megszólaltathatná.Ráadásul én rendszeresen néztem a műsorát és nem tartottam annyira kritikusnak az Orbán kormánnyal kapcsolatban.Rendszeresen meghívott pl. olyanokat,akik nyíltan szimpatizálnak a jelenlegi kurzussal. (Bogár László, Drábik János)
2018. szept. 8. 00:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul 6 éven keresztül ontotta az elméleteit.2010-től kezdve ugyanazokat a dolgokat mondta és Orbánéknak 6 évbe telik,mire rájönnek és kirúgják?Ne vicceljunk már!Emellett Táncsics díjra is felterjesztették nem sokkal előtte, és csak a libsik New Yorktól Tel Avivig terjedő ajvékolása miatt vonták vissza az előterjesztést.Valami nagyon nem stimmel itt.
2018. szept. 8. 00:46
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Talán oda került, mint Lovas István és Kerényi Imre? Én drukkolnék neki! Akkor már csak Bayer Zsolt hiányozna a humuszba. :DDD
2018. szept. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Shalom Goldman! Aztán "himnuszátköltő" Székhelyi Józsinak is úgy drukkoltál-e,hogy mielőbb a humuszba kerüljön?
2018. szept. 8. 05:44
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Visszatért a Szíriuszra.
2018. szept. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Szaniszló régen nagyon felkészült külpolitikai újságíró volt. Csak a fiatalok ítélik meg az Echo Tv alapján. Szaniszló sokat tudósított a délszláv háborúból, több nyelven beszél, magasan képzett ember.
2018. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!