Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a NER-firkász Szakács Árpád még Bereményi Géza szerint is egy "nagyon hülye ember"?

Figyelt kérdés

Szakács Árpádról, a gyűlölködő cikksorozatáról és listázásairól elhíresült fanatikus állampárti bértollnok, a Magyar Idők főszerkesztője Bereményi Géza nevével próbált takarózni legújabb uszítása során, de megkapta a magáét a Kossuth- József Attila- és Balázs Attila-díjas írólegendától.


A közismerten jobboldali, konzervatív értékrendű, de paradox módon a NER-rezsim felállítása óta is gerinces, jellemes embernek megmaradó Bereményi a 24.hu-nak nyilatkozva mondta azt Szakácsról, hogy szemmel láthatóan nagyon hülye ember. Alább az idézet:


"Most szerencsére fegyverek nem dörögnek, de a kultúrharcot meghirdették, aminek egyik önjelölt élharcosa önt is a balliberális kulturális diktatúra elnyomottjaként emlegette. Erről mit gondol?


B.G.: Tegnap futottam össze egy járókelővel, aki megállított azzal, hogy azt olvasta rólam a sajtóban, én vagyok a mostani rendszer kedvence. Ennyit a kultúrharcól.


Nem érzi úgy, hogy meg kellene szólalnia, amikor harci zászlóra tűzik a nevét?


B.G.: De hát, aki ezt állította, az szemlátomást egy nagyon hülye ember. Láttam a fényképét. Mit cáfoljak rajta?


Tóth Vera énekesnő például kikérte magának egy hasonló cikk után, hogy az ő nevét használják ilyesmihez. Tényleg a balliberális kulturális diktatúra elnyomottjának érzi magát?


B.G.: Ebben is van némi igazság, de a másik oldalnak is legalább annyira az elnyomottja vagyok. Nem tudok rendesen kibontakozni, mindig korlátozni próbálnak. (nevet) De már ehhez is hozzászoktam.


Miben érzi magát korlátozva?


B.G.: Például a személyiségemet korlátozzák azzal, hogy mindenféle hülyeséget állítanak rólam. Egy biztos, az írásban nem gátolnak. Az íróasztalnál ülve teljesen szabad vagyok, a többi meg nem is érdekes."


(a teljes interjú itt olvasható: [link]


Szerintetek lesz Bereményi megszólalásának hatása a kulturkampfra, beleértve azt az átfogó vendettát, amit NER és kiszolgálói minden és mindenki ellen meghirdettek, aki értéket teremt Magyarországon?


Várható valami változás?



2018. szept. 10. 15:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Marhára nem érdekdel, és szerintem ezzel az ország 99%-a így van.
2018. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Ássátok csak az árkot! Kiláttok még belőle?
2018. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 tgt ***** válasza:
33%
Szánalmas Szakács Árpád, meg az ő kultúrharca. Hogy kormánypárti és kormányellenes kategóriákba sorolja a művészeket. Most Bereményi hülyézte le, múltkor a szintén kormánypártinak titulált Tóth Vera szólt be neki. De szerintem nem fogja abbahagyni. Ahogy Petri György írta: "Rettenthetetlen hülyék kora jő./ Pojácák vagy gazemberek? Is-is."
2018. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
A balodlal is pont ezt csinálta...
2018. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

# 1:


Jaja, csak én most pont azt az 1%-ot kérdeztem, akit meg igen. Nem kell mindenhova odaírogatni, akkor is ha nincs mondandód! Válaszoljon az, akit érdekel, és aki tud is, akar is válaszolni.

2018. szept. 10. 15:46
 6/25 A kérdező kommentje:
# 4 Ez viszont nem igaz. Tényszerűen.
2018. szept. 10. 15:47
 7/25 Fizikakedvelő ***** válasza:
22%

[link]

NER-firkász,nagyon hülye ember

2018. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

# 7-es, olvass kicsikét figyelmesebben! Hogy "nagyon hülye ember", azt Bereményi Géza állította, nem én.


Én a hozzászólók VÉLEMÉNYÉT kérdeztem arról a TÉNYRŐL, hogy Bereményi ezt állította.


Te is inkább ebbéli véleményed írnád le, minthogy itt OFF-olj!

2018. szept. 10. 16:01
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Most olvasm először ezt a két nevet 😁 Valaki úgy látom egész nap ilyenekkel foglalkozik. Boldog élete lehet 😁
2018. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

# 9-es:


Hát ha Bereményi Géza nevét most hallottam volna először, azzal biztos nem dicsekednék, inkább kussolnék pirulva.


Szakácscsal persze nem vesztettél semmit, ugyanolyan senki, mint bárki a mai kormány kiszolgálói, talpnyalói és szimpatizánsai közül.


De egy Kossuth-, József Attila- és Balázs Attila-díjas író, forgatókönyvíró, filmrendező, Cseh Tamás dalszövegeinek szerzője nevét, a Thália Színház volt igazgatójának nevét, aki Budapest díszpolgára és Prima Primissima-díjas, hát finoman szólva illik ismerni egy bizonyos szint fölött.


Ha meg nem vagy afölött a szint fölött, azzal illik nem kérkedni.


Tényleg, Cseh Tamás megvan? Vagy őt is ma hallod először, tőlem?


Bereményi Géza azok közé az emberek közé tartozik, akik már ma tananyagnak számítanak egyetemen.


Száz év múlva azt fogják kérdezni: "Ki is volt a miniszterelnök Bereményi Géza idején?"

2018. szept. 10. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!