Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a NER-firkász Szakács Árpád még Bereményi Géza szerint is egy "nagyon hülye ember"?

Figyelt kérdés

Szakács Árpádról, a gyűlölködő cikksorozatáról és listázásairól elhíresült fanatikus állampárti bértollnok, a Magyar Idők főszerkesztője Bereményi Géza nevével próbált takarózni legújabb uszítása során, de megkapta a magáét a Kossuth- József Attila- és Balázs Attila-díjas írólegendától.


A közismerten jobboldali, konzervatív értékrendű, de paradox módon a NER-rezsim felállítása óta is gerinces, jellemes embernek megmaradó Bereményi a 24.hu-nak nyilatkozva mondta azt Szakácsról, hogy szemmel láthatóan nagyon hülye ember. Alább az idézet:


"Most szerencsére fegyverek nem dörögnek, de a kultúrharcot meghirdették, aminek egyik önjelölt élharcosa önt is a balliberális kulturális diktatúra elnyomottjaként emlegette. Erről mit gondol?


B.G.: Tegnap futottam össze egy járókelővel, aki megállított azzal, hogy azt olvasta rólam a sajtóban, én vagyok a mostani rendszer kedvence. Ennyit a kultúrharcól.


Nem érzi úgy, hogy meg kellene szólalnia, amikor harci zászlóra tűzik a nevét?


B.G.: De hát, aki ezt állította, az szemlátomást egy nagyon hülye ember. Láttam a fényképét. Mit cáfoljak rajta?


Tóth Vera énekesnő például kikérte magának egy hasonló cikk után, hogy az ő nevét használják ilyesmihez. Tényleg a balliberális kulturális diktatúra elnyomottjának érzi magát?


B.G.: Ebben is van némi igazság, de a másik oldalnak is legalább annyira az elnyomottja vagyok. Nem tudok rendesen kibontakozni, mindig korlátozni próbálnak. (nevet) De már ehhez is hozzászoktam.


Miben érzi magát korlátozva?


B.G.: Például a személyiségemet korlátozzák azzal, hogy mindenféle hülyeséget állítanak rólam. Egy biztos, az írásban nem gátolnak. Az íróasztalnál ülve teljesen szabad vagyok, a többi meg nem is érdekes."


(a teljes interjú itt olvasható: [link]


Szerintetek lesz Bereményi megszólalásának hatása a kulturkampfra, beleértve azt az átfogó vendettát, amit NER és kiszolgálói minden és mindenki ellen meghirdettek, aki értéket teremt Magyarországon?


Várható valami változás?



2018. szept. 10. 15:05
1 2 3
 21/25 tgt ***** válasza:
Az kapott támogatást, aki jó irodalmat csinált. Ilyen egyszerű. De ha tudsz olyan írót, aki el lett nyomva, pedig magas szintű irodalmat képvisel, írd le légy szíves a neveket. Hadd tudjuk, mit kell olvasni Esterházy Péter, Parti Nagy Lajos, Darvasi László vagy Dragomán György helyett.
2018. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

# 20-as, valóban nem kellene terelni, úgyhogy ne tedd. Semmilyen ilyen számot nem közölt Szakács Árpád, csak terel ő is, beszél a levegőbe, üres állításokat puffogtat arról, hogy X meg Y el volt nyomva. Erre jön X meg Y és kijelenti, hogy ő bizony nem volt elnyomva, és Szakács Árpád egy hülye.


Ennyi itt a sztori, úgyhogy ne terelj!

2018. szept. 13. 01:49
 23/25 anonim ***** válasza:
#21: Sokak szerint meg ezek az írók szélhámos szutykok. Szóval ez politika. A balliberális művészeket pénzeli a balliberális kormány, aztán a balliberális értelmiség meg jókat ír róluk. És te már is beveszed, hogy nagy művészek.
2023. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Szakács egy nagyon értelmes ember. Bereményi meg attól, hogy híres, még nem jelenti azt, hogy képben van a dolgokkal.
2023. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Igazából tényleg rémes szellemi állapotok jellemzik Magyarországot. Ezt Erdélyből mondom...


Elárulom az agymosott hozzászólóknak, hogy Bereményi Géza akkor is fideszes volt, amikor szakács árpád még azt se tudta, mire való a fütyülője.


Borzalmas, hogy a mai fidióták tényleg képesek pont őt balliberálisozni, aki se nem bal, se nem liberális, sőt, fideszes volt világéletében...


Tényleg kiépült egy végtelenül gátlástalan, visszataszító diktatúra Magyarországon, amiben már mindegy, hogy kinek mik az érdemei - csak a rezsim propagandája hallatszik.


Úgy nyírják ki az ős-fideszeseket, ahogy Ceuşescu nyíratta ki a régivágású kommunistákat, saját "elvtársait", ha azok már képtelenek voltak tovább tapsolni a diktatúrájának és szembesítették saját egykori elveivel a rezsimet...

2023. jan. 6. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!