Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a NER-firkász Szakács Árpád még Bereményi Géza szerint is egy "nagyon hülye ember"?

Figyelt kérdés

Szakács Árpádról, a gyűlölködő cikksorozatáról és listázásairól elhíresült fanatikus állampárti bértollnok, a Magyar Idők főszerkesztője Bereményi Géza nevével próbált takarózni legújabb uszítása során, de megkapta a magáét a Kossuth- József Attila- és Balázs Attila-díjas írólegendától.


A közismerten jobboldali, konzervatív értékrendű, de paradox módon a NER-rezsim felállítása óta is gerinces, jellemes embernek megmaradó Bereményi a 24.hu-nak nyilatkozva mondta azt Szakácsról, hogy szemmel láthatóan nagyon hülye ember. Alább az idézet:


"Most szerencsére fegyverek nem dörögnek, de a kultúrharcot meghirdették, aminek egyik önjelölt élharcosa önt is a balliberális kulturális diktatúra elnyomottjaként emlegette. Erről mit gondol?


B.G.: Tegnap futottam össze egy járókelővel, aki megállított azzal, hogy azt olvasta rólam a sajtóban, én vagyok a mostani rendszer kedvence. Ennyit a kultúrharcól.


Nem érzi úgy, hogy meg kellene szólalnia, amikor harci zászlóra tűzik a nevét?


B.G.: De hát, aki ezt állította, az szemlátomást egy nagyon hülye ember. Láttam a fényképét. Mit cáfoljak rajta?


Tóth Vera énekesnő például kikérte magának egy hasonló cikk után, hogy az ő nevét használják ilyesmihez. Tényleg a balliberális kulturális diktatúra elnyomottjának érzi magát?


B.G.: Ebben is van némi igazság, de a másik oldalnak is legalább annyira az elnyomottja vagyok. Nem tudok rendesen kibontakozni, mindig korlátozni próbálnak. (nevet) De már ehhez is hozzászoktam.


Miben érzi magát korlátozva?


B.G.: Például a személyiségemet korlátozzák azzal, hogy mindenféle hülyeséget állítanak rólam. Egy biztos, az írásban nem gátolnak. Az íróasztalnál ülve teljesen szabad vagyok, a többi meg nem is érdekes."


(a teljes interjú itt olvasható: [link]


Szerintetek lesz Bereményi megszólalásának hatása a kulturkampfra, beleértve azt az átfogó vendettát, amit NER és kiszolgálói minden és mindenki ellen meghirdettek, aki értéket teremt Magyarországon?


Várható valami változás?



2018. szept. 10. 15:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
Tényszerűen a három T (Tilt, Tűr, Támogat) a baloldal terméke...
2018. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 tgt ***** válasza:
33%
11-es: Ha Szakács Árpád lázálma valóra válik a kultúrharcról, ismét köszönthetjük a három T-t.
2018. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
Nekem semmi bajom a libsi ideológia elleni harc bármilyen formájával, itt most nem babra megy a játék. Aki elkezd ütögetni jobbra, ne csodálkozzon, ha őt is képen találják visszakézből. Azok az idők már elmúltak, amikor válasz nélkül tűrtünk.
2018. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12%
Hát most aztán Bereményi Géza nagyon megmondotta, ez a Szakács tényleg hülye, nehogy többet tollat vegyen a kezébe, ha egyszer a miniszterelnöknél is nagyobb ember, Bereményi Géza azt mondta róla, hogy hülye!
2018. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

Hogy mi volt a BG a múltban, az egy dolog. És mit csinál ma? Csak lehülyéz valakit kinézet alapján?


És mi van a konkrét számokkal, amiket a Szakács ír, az "kinézet alapján" rendben van?


Remélem, hogy lesz változás. Már annak is örültem, hogy VÉGRE akadt valaki, aki pontosan megfogalmazta, amit én csak -adatok híján- gondoltam, éreztem. Mert nem tudtam volna annyi adatot megtalálni, idő-info híján.

2018. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 tgt ***** válasza:
47%
15-ös: Ha figyelmesen elolvasod az egész interjút, biztos észreveszed, hogy Bereményinek nem Szakács kinézetével van baja, hanem azzal, amit mond. Szakács agymenését olvasva bennem is felmerült a kérdés, aki ilyet ír, normális-e. Azt gondolom, aki olvassa és szereti a kortárs magyar irodalmat, teljes képtelenségnek tartja, hogy az írókat kormánypárti és kormánykritikus kategóriára kell osztani, és a kormánykritikus íróknak kevesebb lehetőséget és támogatást kell adni, a kormánybarát íróknak pedig többet.
2018. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

A Szakács nem osztotta "kategóriákra" az embereket, akikről írt. Csak észrevett dolgokat, amik már jó ideje folynak. A megosztás a támogatás, a protekció alapján mutatkozott, nem ő csinálta.

De hát látja, látta ezt, akinek szeme van. Miért baj, hogy valaki végre kimondta? Hogy egyből agyba-főbe kell támadni.


Amit írt, az úgy van, nem? Konkrétan, számszerűen. Ha tévedett a számokban, akkor tessék kiigazítani.

2018. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Miért baj, hogy valaki végre kimondta?"

Mert szent tehenet sértett. Tudod: bő gatya, fütyülős barack...

2018. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Miért baj, hogy valaki végre kimondta?"


Azért, mert hazugság.


Épp ez a röhej benne, hogy a tökkelütött Szakács leírja, hogy Bereményi el volt nyomva a baloldali kormányok alatt, szegény-szegény, sőt, még most is elnyomja szegényt a balliberális értelmiség, csak azért, mert jobboldali.


Erre Bereményi meg azt mondja, hogy Szakács Árpád egy "nagyon hülye ember".


Sőt, Tóth Vera is lényegében ugyanezt mondta, amikor Szakács őt sajnáltatta, amiért el lenne nyomva jobboldali mivolta miatt.


Tehát a bibi az a dologban, hogy maguk a jobboldali "elnyomottak" mondják ki, hogy Szakács Árpád egy kretén.


Vagy Szakács jobban érzi, hogy mennyire el vannak nyomva mint ők maguk?


Erre mondják, hogy: WTF?

2018. szept. 11. 12:14
 20/25 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell terelni. MI a hazugság a tényekben, a számokban, amiket írt?

Abban, hogy ki-mi mikor mire mennyi pénzt kapott?

2018. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!