Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is ez az EU most...

Szerintetek is ez az EU most csak annyit ert el hogy Orbanbol még hős és martir is lett es az ellenzekre ezutan a kutya sem szavaz majd Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon mas a visszhang mint amit gondoltam akartak. Es bar nem vagyok fideszes de el kell ismernem hogy az erkolcsi es moralis gyozelem Orbané volt most

2018. szept. 13. 12:07
1 2 3
 21/24 Alex Fly ***** válasza:
40%

Miért, kérdező, szerinted ki miatt sérülnek a jogaink? Ki építette le ebben az országban a hatalmat korlátozó fékek és ellensúlyok rendszerét? Ki tartja a kezében az összes hatalmi ágat? Ki teszi lehetetlenné a civil kontrollt? Ki az, akit a hideg is kiráz, ha meghallja a "nyílt társadalom" kifejezést? Ki építette le a független igazságszolgáltatást? Ki nyilatkozta, hogy a választások után négy évig senki nem szólhat bele a kormány működésébe? Stb...

És ki az az épelméjű ember, aki mindezek után egy ilyen alakot emiatt tisztelne?

2018. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
47%
Hazaárukra nem fog szavazni senki, abban biztos lehetsz :D
2018. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%
*hazaárulókra
2018. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Alex Fly ***** válasza:
33%
@22: De jó! Akkor nem lesz több Orbán-kormány!
2018. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!