Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most elmondhatjuk, hogy...

Akkor most elmondhatjuk, hogy mégis Soros nevet a végén, vesztettünk Sorossal szemben?

Figyelt kérdés

Akár benne volt a keze Sorosnak a Sargentini-jelentés megszavazásában, akár nem, elérte amit akart. Ha tényleg végigviszik rajtunk a 7.-es cikkelyt, akkor elindulhatunk a leépülés útján. Néhány dolgot említve: EU-s pénzek visszatartása, Schengeni tagság felfüggesztése, a Fortex átvenné a határvédelmet. Nem csak, hogy bevándorló ország leszünk, de egy csóró patkány bevándorló ország. Az EU-s pénzek nélkül Szerbia szintjére esne vissza a GDP-nk. És ha mind ezek mellé, jön még egy világválság is, akkor aztán államcsőd is jöhet Magyarországon. Ahogy Orbán is mondta a legutóbbi választások után, kutya nehéz 4 év vár ránk, fel kell kötni a gatyát. Lehet a közelgő világválságra gondolt.

De visszatérve Soros-ra, végül mégis ő nevet a végén, ha tényleg eljárnak ellenünk a 7-es cikkely szerint? Vesztettünk tehát? Soros nevet, röhög rajtunk, mi meg magyarok sírni fogunk?


2018. szept. 25. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Biszku Béla szavával idézve "Mindig a nagyobb kutya b.a.sz.i.k".
2018. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%

Régóta kormányzunk...elözönlenek minket a perek.

De a fidesz erejét...nem százalékban mérik.

Orbán Viktor vagyok.

Ha haljátok az üzenetem...van még ellenzék.

Azt hittem ismerem őket...de megváltoztak.

Hivatalos iratokat másol... lássuk mi? ez itt?

Eddig még sosem láttunk ehhez hasonlót...

A nevem...Soros György.

Azt hiszed ember vagy?

Ember vagyok...


Felejtsd el a múltat.

Hamarosan...itt a vég kezdete.

Nem ő az ellenségünk!

Ha tovább kormányzunk meghalunk! MEGHALUNK MIND!


Orbán: Én meg legyőzhetem...


(Orbán Viktor: Megváltás)

2018. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Jó volt az élet, szállt a repülőm,

Sok pénzt szállított az én Lölőm.


De Sargentini megszívatott engem,

Hittem pedig, mindenki a zsebemben.


De erre jött ez csúf véglény,

Hogy Gyuri bácsi nevessen a végén...

2018. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Persze, Soros egész nap azt lesi, hogy mikor megy tönkre Magyarország. Nézz már utána, hogy mennyi mindent támogat(ott) itt, már évtizedek óta. Ha ez nem irónia, akkor kezdetek megijeszteni a paranoiátokkal.
2018. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

A 7-es cikkelyt meg kell szavazni, de vannak Magyarország szankcionálásának ellenzői, (többen is!) tehát teljesen valószínűtlen, hogy Magyarország esetében eljutnának eddig, mivel a végső büntetés előtt még több körös szavazások jönnek a kérdésben és 100%-os egyhangú döntésnek kell születnie, ami nem fog.

Javaslom, hogy aki tényleg tisztában szeretne lenni a 7-es cikkellyel, nem csak fröcsög, vagy rémüldözik, az olvassa el a 7-es cikkely feltételeit itt:

[link]


Szóval, senki ne fosson, most éppen Lengyelországgal kapcsolatban tervezik, de Olaszország is esélyes, bár ők eléggé farolgatnak a kilépés felé.

Tavasszal jönnek az EP választások és az mindent megváltoztat.

Végszó:

A 7-es cikkelyt nem tudják végigvinni és pont.

2018. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem, viszont osztogatott Magyar helyesírási szótárakat, neked nem jutott? Nem kell válaszolnod, látszik.
2018. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok fidesz szavazó de én sem örülnék a szankcióknak. Ha a vezetéssel van bajuk azért ne az egész országot büntessék a következményekkel.

Az EU-nak is felelőssége van abban hogy a támogatási összegek nem oda kerültek ahol a legnagyobb szükség volt rájuk. Ellenőrizhették volna közvetlenül ők is a pályázatokat. Vagy tehetnék ezt most egyedileg. Így megmaradna a támogatás de ők döntenék el hogy X vagy Y cégnek mehet-e A vagy B célra. Az hogy támogatnak egy országot és annak vezetőségére bízzák hogy mit tesz a támogatásokkal - annak eddig nem mindig volt jó vége. Ez lehet hogy sértő egyesek szerint de ezek EU pénzek. Ha én is adok a saját pénzemből egy alapnak (jótékonykodok - pl rákkutató alapítványnak stb) akkor én is biztos szeretnék lenni abban hogy az a pénz jó helyre megy és nem valamelyik fejes megy majd el belőle nyaralni a titkárnőjével vagy vesz belőle A8-as Audit magának.


Ez a Soros téma se áll stabil lábakon. A bevándorlás elsősorban a nagyvállalatok érdekében állhat (olcsó munkaerő és új fogyasztók megjelenése az európai piacon) és ha valaki vagy valami hát ezek a nagy cégek inkább lobbizhattak a bevándorlás mellett mint Soros. Bár Sorosnak is lehetnek üzleti érdekeltségei de nem hihető hogy ő egymaga képviselné az összes nagy európai vállalatot. Emellett ha Soros meg akar ingatni egy államot akkor azt más úton könnyebben is meg tudja tenni a tőzsdén keresztül.

2018. szept. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Amíg az ő embere a miniszterelnök, addig nem nyerhetünk ellene.
2018. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!