Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi fájna a fideszes párttagokn...

Kateto kérdése:

Mi fájna a fideszes párttagoknak azonkivül, hogy ők is csak az érdemeik szerint lennének megfizetve és nem párthűségük alapján?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 03:16
 1/6 A kérdező kommentje:
A fidesznyikoknak és fidesznyikhajoknak az fájna, ha ellenzőik még náluk is jobban összezárnának, még náluk is több pénzt szereznének önmaguknak és az is dűhíténé őket, ha jobban használnánk agyunkat, mint ők...! 🤔 😀
2018. okt. 8. 03:24
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
A lúdtalpuk, aranyerük, derekuk. Annyi minden tud fájni.
2018. okt. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos igen, pl. amikor röhögőgörcsöt kapnak Gyurcsány és a többi bírálóiknak fellépéseitől, azt is megélhetik fájó érzésként, "nagyokos" kommentelő! 🤔 😀
2018. okt. 8. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi gyurcsányista nagyokos van ezen az oldalon mostanában... vajon miért? És még hogy nem Gyurcsány az ellenzék feje... :D úgy játszik az ellenzéki pártokkal, mint cica az egérrel.
2018. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Nálam kevesebben nézik le jobban Gyurcsány pilitikusi képességét, rövíd véleményem róla, hogy hűlye a politikához...

2. Egyetlen pártnak se vagyok tagja, sőt szimpatizánsa se, mert nekem nincs szükségem nemhogy politikusra. de még papra, katonára és orvosra se, szóval én elvagyok nélkülük, de ettől még aljasabbnak tartom egyiket a másiktól, miszerint akik hazájuk vagyonát önmagukra, családjukra és maximum a hatalmontartóikra költik, azok NEM valók hazájuk vezetésére, szerintem az ilyenek a hazájukat tönkretevő hazaárúlók!

2018. okt. 9. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg politizálsz, addig nem jut a saját életed ötről a hatra.

Az enyém sem, úgyhogy gyorsan megyek is innen.

2018. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!