Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most az Ukránok utálni fogják...

Most az Ukránok utálni fogják a magyar miniszterelnököt?

Figyelt kérdés
Mert a kettős álamporgárság miatt elkell hagyni az otthonukat?
2018. okt. 11. 08:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

DK-s:


Nem hazaszeretetből lettek kettős állampolgárok, hanem Orbi vette meg őket!

Porosenko-nak ez nem tetszik!

2018. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kárpátalján még mindig bőven akadnak olyanok, akik csak magyarul beszélnek.

Valóban ukrán az állampolgárságuk, de magyarok, amint azok is jártak volna, akik Salgótarjánban, Szegeden, Vagy Nyíregyházán laknak, ha kicsit arrébb húzzák meg a határt.

Speciel a románok az egész Tiszántúlt maguknak akarták.

Beregszász, meg az ukrán határ közeli falvak lakossága még ma is színmagyar, beljebb már kevertek Munkács, Ungvár más tészta.

Különben boldogan átjönnének, ha valami szerény lakhatásuk lehetséges lenne.

Te vajon mit tennél a helyükben?

2018. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11 Tudom, nektek minden magyargyűlölő hulladék a kedvencetek, csak lehessen Orbánt szidni.

Orbán korrupt -> Sargentininek ez nem tetszik -> Sargentini egy hős

Orbán "ukrán" szavazatokat vásárol -> Porosenkónak ez nem tetszik -> Porosenko egy hős.

2018. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12

"Te vajon mit tennél a helyükben?"

Szerintem egyértelmű. Ő már régen írogatná ott a listát azokról az ismerőseiről akiket ki kellene telepítenie az ukránoknak. Az ilyenek itt ezt csinálták mindig, feljelentgetek, jelentettek, majd végrehajtottak.

2018. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Dk-s vagyok:


Az megint más lapra tartozik, hogy személy szerint engem bánt ez a helyzet! Mármint az a helyzet, hogy többsége szerintem is magyar, de ott élnek, ahol.

Ha lemondanának az Ukrán állampolgárságról, azonnal kiállnék mellettük!

De amíg két kapura próbálnak játszani, addig menjenek a pic'ába! Egy köpönyegforgató érdekember ne beszéljen hazaszeretetről!

2018. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem az ukrán állampolgárságához ragaszkodik, hanem a házához, amit többnyire az ősei építettek, lehet, hogy több generációval ezelőtt.

Ahogyan a fizetése is jó, ha a negyede a miénknek, úgy az ingatlanja sem ér többet és őt bezzeg nem fogadhatnánk menekülti státusszal, azt csak arabbal, vagy négerrel tisztelhetjük meg, a honfitársunk semmit sem kapna, így mivel nem csavargó, kénytelen születési helyén maradni.

2018. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tehát lényegében azt fejtettedd ki, hogy érdekből veszi fel a magyar állampolgárságot.


Pontosan erről beszéltem.

2018. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17 vagyok:

És Porosenko is ..

2018. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A magyar állampolgárságot azért veszik fel, mert magyarok.

Átköltözésre viszont nincs lehetőségük, ott kell maradnia a túlnyomó többségnek.

2018. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kárpátaljai magyar vagyok és teljesen meg vagyok lepődve hogy magyar földön van olyan honfitársam aki gyűlöl bennünket és leorbizza a saját mininiszterelnökét. Ezek az ukrán tatárok olyanok amilyenek de összetartanak és ha kell vérre mennek hogy megvédjék saját honfitársait és nem kímélné az orbizós hazaárulókat sem.
2018. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!