Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A felsőoktatás mióta ennyire...

A felsőoktatás mióta ennyire liberális?

Figyelt kérdés
Politikailag értem.
2018. okt. 18. 12:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%

Úgy van,ahogy az előző írja.

Az egyetemi tanárok átlagosan sokkal magasabb IQ-val rendelkeznek,mint az átlag társadalom vagy akár csak a közép-és általános iskolában tanítók.


Sokkal többet láttak,látnak a világból.

2018. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ez ropannt egyszerű.

A középkorban csak keveseknek adatott meg hogy egyetemre mehessenek. A tudás hatalalom csak így lehetett és lehet ma így lehet valaki orvos vagy ügyvéd. Például a zsidók vagy a nők nem mehettek egyetemre. Tehát nem kaphattak jó állást. Ez megváltozott kb a 20. század elején amikor kikerült az egyház kezéből minden hatalom. Utána pedig csak kommunisták és elvtársak mehettek jó iskolákba. Igazából ez a szemlélet elvárás azzá nevelnek stb.

Ezért hencegnek a baloldaliak a Marx Károly egyetemmel ismertebb nevén corvinusz.

2018. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 nemaRendőrség ***** válasza:

Egyetemen tanítok.

Nacionalista vagyok, szexista, lgbt és minden degeneráltságot gyűlölő, rasszista, félig meddig kormánypárti.


Aláírtam a papírt melyben elfogadom, hogy órákon nem fogok propagandát nyomatni, nem hozom szóba a vallást, politikát stb.

Ettől ugyan ne legyek már liberális.

2018. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!