Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetünk fizetett...

Hogyan lehetünk fizetett bérkommentelők, pénzért Orbánt éltetők?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a nyugdíjasokra, akik éltetik orbánt pl. egy kosárlabdaakadémia megnyitóján vagy olyanokra, akik pl. az Index FB-s oldalán a cikkek alá gyűlöletkeltő vagy orbánt éltető kommenteket írnak.

Szóval ők kik és honnan jönnek?



2018. okt. 18. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

trógereket vesznek csak fel

próbáltam, de nem feleltem meg:)

2018. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Miért, te mennyit kaptál ezért a posztért?
2018. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Talán emlékszel még a legutóbbi szavazás eredményére. Ilyen országos támogatottág mellett Orbánnak nincs szüksége bérkommentelőkre. Ha ilyen munkát szeretnél, vedd fel a kapcsolatot az MSZP-vel vagy a DK-val! Sok sikert!
2018. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
nem tudom hogy megy ez, van 1-2 dk-s aktivista akik napi 10-20 kérdésben éltetik GYF-et, valószínűleg ők jobban tudják ennek a menetét, meg az anyagiakat.
2018. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Ez engem is érdekel. De szívesen kommentelek bárkiért, csak fizessenek érte :D
2018. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

A gondolkodás nem így működik. Fizetett dolgok (már ha azok) csak a választáson vannak. Egyszeriek, könnyen érthetők. Beikszeled akit mondok, kapsz egy százast. Ritka, hogy ezrest.


Ám amiről te beszélsz, az önszorgalom. Pénz nincs, csak hit, hogy ezt kell tennünk. Agymosás utáni állapot. Tudod te hányan teszik ezt bármely intézményben? Tanult emberek, tudósok. Különben nincs kutatás. Ne a nyugdíjasokra gondolj, az csak a látszat, azt mutatják, a többit nem. Lovász aláírta az Akadémia kiherélését. Jószántából? Nem, kényszerből. Nem a Fidesz kényszerítette. A fideszes és a többi tagok. Ők mondták neki, írd csak alá, hátha. Nincs hátha. Nézd a komplett oktatási rendszert. Azt hiszed, az órán történő Fidesz éltetéshez ott áll a hajcsár, vagy a fizetőember? Fenét. Teszik önszorgalomból. Ugyanez az egészségügyben. A Médiánál. Mindenütt.

Barátocskám az régen volt, mikor ezért fizettek. Ma ingyen és meggyőződésből kell csinálnod, különben neked lőttek - néha szó szerint, volt már rá példa.

2018. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom hogy tényleg van-e ilyen, engem nem keresett fel még egyik párt sem ezzel sajnos.
2018. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2018. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

#6 el kell keserítselek de a bérkommenteleés egy létező jelenség, nem csak a politikában!

most a legnagyobb befolyása az internetnek van, és a még nagyobb a magánvéleménynek.

sokkal "hitelesebbnek" tűnhet sok ember szemében ha egy egyszerű megmondó Pista kifejti a véleményét egy hozzászólásban, mint maga a hírértékkel bíró tartalom.

vagy mikor egy adott tartalomról témát generálnak folyamatosan, egy idő után már azt az érzetet kelteik ezzel hogy kb. mindenki erről beszél, így hírértéket nyernek neki.

még ha az adott tartalom valódi tartalma amúgy nevetségesen jelentéktelen, ha sokat beszélnek róla idővel értéket nyernek neki.

ezt a potenciált már jó ideje felfedezték, és egy ideje a politikában is egyre többször alkalmazzák.

2018. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem a politika pénzeli, bár a jobbik lehet hogy pénzelte a tagjait akik bérkommenteltek, olvass utána.


Itt a GYK /xxx kft/ fizeti a bérkommenteket a jobb SEO, és persze a jobb besorolásért, így ha jó sok birka jön ide, a magas létszám felnyomja a hirdetési bevételt is.


Sok-sok kérdés, sok-sok válasz, jön a látogató, ő is be szeretne írni, tehát reggel, egy bolond százat csinál, így nő a tagszám, ha nő a tagszám, nő a napi látogatottság, nőhet a reklámfelület bérbeadása.

-Nos így szoktuk ezt egy jó SEO és reklámbevételért.

2018. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!