Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van itt aki rühelli a...

Más is van itt aki rühelli a pártokat, de örül hogy a "Lex hajléktalan" be lett vezetve, a FIDESZ által?

Figyelt kérdés

szerintem sokkal korábban megkellett volna lépni.


elég volt abból,hogy a kakás fenék miatt 10 méterre terjengett a xarszag,még a nyílt utcán is kb.meg az állandó köztisztaságra ártalmas tevékenységeik.meg a koldulás et cetera.



2018. okt. 21. 15:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

@11


huu most egyszer megcsinaltam de nagy gond.


de deportalj nyugodtan engem ki,mondjuk Svajcba jo lesz koszi.



amugy meg ez tenyleg nagyobb gond mint a hajlektalanok?

2018. okt. 21. 15:52
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

"utolso szavaid meg megnevettettek.

jogos vegulis,ha ingyen lakas jarna nekik,akkor mar most a dolgozo szegenyek is kaphatnanak."


Ha látnád, hány ember van, aki teljesen komolyan mondja... Én is röhögnék, ha nem látnám, hogy komolyan gondolják.

2018. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

@13


nem csodalom hogy sokan mondjak,halistennek meg nem volt szerencsem hozzajuk eloben.persze ugygondoljak hogy majd az en fizetesembol megtobbet levonjanak..nehogy veletlen a kis kedvenc politikusok penze csokkenjen stb...sok NPC...


ui: vegre egy gondolkodo noszemely. :)

2018. okt. 21. 17:09
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

"Én úgy vettem észre, a hajléktalanpuszilgatókra többnyire igaz, hogy:


- nem Budapesten lakik,


- vagy ha igen, akkor ritkán jár a belvárosban,


- nem tömegközlekedik Budapesten,


- kigyúrt kétajtós szekrény, akivel nem mernek kötekedni."


Nem akarom védeni a hajléktalanokat, de én meg úgy veszem észre, hogy akik habzó szájjal mondják, hogy takarodjanak be a hajléktalanszállóra, azok még soha nem láttak hajléktalanszállót belülről. Nyilván nem jókedvükben vannak kinn sokan az utcán a szálló helyett.


Én az alapötlettel egyetértek, hogy ne az alagutakban lopják a napot. De akkor tegyenek róla, hogy a hajléktalanszállókon legyen elég hely, ne lopják meg ott egymást (sokan ezért nem mennek oda), napközben is lehessen ott tartózkodni, ne csak éjjel. Először teremtsük meg a feltételeket, hogy normális körülmények legyenek a szállókon, utána várhatjuk csak el, hogy odamenjen minden hajléktalan. Ja és ami a leginkább nem tetszik, hogy elvehetik a hajléktalanok ingóságait, pénzét, gyógyszereit (!), igazolványait (!), ha nem hajlandó bemenni a szállóra, ez egyszerűen embertelen és semmi más értelmét nem látom, mint a hajléktalanok kvázi megsemmisítése. De hát fasiszta országban élünk, úgyhogy ennek még tapsolnak is az emberek, hogy ezaz végre jól kib.sznak a hajléktalanokkal.

2018. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!

Én már leírtam korábban,hogy az utcán tartózkodás nem kellene feltétlenül mocsokkal együtt járnia.


Én egyedül arra kötelezném a hajléktalanokat,hogy tisztálkodjanak meg a hajléktalanszállón.


Akkor nem lenne kakaszag,ha az utcán alszik is,akkor sem.

2018. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

@14


ez nem fasiszta orszag,max neofeudalista.vadkapitalista.nagyon teves ez a fasisztazas.


amugy igen,szerintem sem jo ha elveszik az igazolvanyt stb.de rendnek kell lennie az utcan.



@15


az jo otlet,de ugye meg a koldulas stb, mint velejaro megmaradna.

2018. okt. 21. 18:35
 17/29 anonim ***** válasza:
Ja, most már nem a szemünk előtt fagynak halálra.
2018. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha koldul,addig sem az államnak kell biztosítani neki az étkezését mondjuk.
2018. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Határon túlra elvert milliárdokból ez a probléma (is) humánusan megoldható lenne egy normális kormány számára.
2018. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

igen am,de ez sokszor kenyszerkoldulas.adj penzt,vagy megragadja a kezed.


de eleve az egyik alapelv kellene hogy legyen,hogy az utca nem lakhatasra van.

2018. okt. 21. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!