Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök neki, hogy júli...

Örültök neki, hogy júli 18-tól tilos a dohányzás a legtöbb fővárosi aluljáróban?

Figyelt kérdés

Én nagyon, már nagyon vártam, csak tartassák is be az emberekkel. Örsön mindig van 1-2 rendőr, max összeszednek párszáz ezer Ft bírságot, hisz 30.000 -ig lehet büntetni aki dohányzik odalent. Örülök, hogy kiállt a városvezetés végre mellettünk nem dohányzók mellett is kicsit.


alig bárom, hogy a buszmegben is tiltsák.


[link]

[link]


2010. jún. 24. 14:35
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint idegesít h korlátoznak a dohányzásban, de megértem valamilyen szinten mert sok a bunkó aki a buszmegállóban 30ember mellett rágyújt... én h ha szakad az eső akkor is inkább kiállok az esőbe de nem zavarok másokat esetleg megkérdezem ha kevesen vannak h bocsi fiúk nagyon szeretnék rágyújtani és zavarna e titeket a füst mert akkor amíg elszívom arrébb megyek nem ülök itt... és ez így lenne normális de ugye sok a bunkó és a mai világban mindenki szarik mindenkire mit érdekel az engem h ez megfullad meg stb így nyomja a legtöbb ember és ne csodálkozzunk így mi dohányosok h ha egyes helyeken betiltják a dohányzást.
2010. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 kayl18 ***** válasza:
felőlem bárki szívhatja mellettem a füstöt, az semmi ahhoz képest ami otthon jön be, főleg ha csaj vagy felőlem rágyújthatsz mellettem, engem csak bunkó paraszt cigányok idegesítenek akik direkt a pofámba fújják a füstöt, de hát mit várhatunk segílyeséktől,, a név kötelez
2010. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!