Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnaptól tilos a dohányzás a...

Tegnaptól tilos a dohányzás a BKV megállóiban, mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen rendben van! A csikk kupacok 2 méterrel távolabb lesznek, a széllel meg letárgyalják! Hasonló mint amikor a medencéket belehugyozós, és nem belehugyozós részre osztják!

:(

Milyen szerencse, hogy 3 évente egyszer kényszerülök BKV-zni!

:D

2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Eelőször is kellene mindenhova fedett megálló. Meg szemeteskuka. Meg megfelelő utazási körülmények és csak azután kéne szankcionálni. De persze ez Magyarország.
2011. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit? Én egyetértek. Nem dohányzom és roppant szar tud lenni, hogy az arcomba fújják a füstöt, és ha megkérem őket, egy kicsit álljanak távolabb, akkor én vagyok a bunkó. Ezt be kéne vezetni máshol is, más városokban is, vagy a távolsági buszok megállóiban és a vasútállomáson is.

Például Kaposváron nem lehet közterületen dohányozni, DE vannak kijelölt dohányzóhelyek. Igenis jól tették!

2011. febr. 8. 07:50
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
nem utazom BKV-vel,de erről csak az a véleményem és persze nem csak a BKV-nél hanem máshol is az van,hogy hiába tesznek fedeles busz megállókat,meg kukákat.a mai fiatalok szét rúgják,szét szedik,tönkre teszik,el lopják.össze firkálják. szerinted van igy értelme minden héten újabb kukákat kirakni? ezzel csak a fiataloknak teszünk jót,és nem a busz várakozóknak. remélem értesz engem. új buszokat kéne venni és nem a kapott pénzből minden héten új kukákat és busztetőket kell vásárolni,mert 1 hét alatt úgy is tönkre teszik.
2011. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem, persze. Azoknak a fiataloknak meg a lábát törném el. (amúgy én is fiatal vagyok, de nem tűröm a rongálást)
2011. febr. 8. 11:55
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
nem is rád értettem.hanem akik semirre kellők. akik csak azért élnek,hogy minden nap rongáljanak.ezeket kell el tenni láb alól. pokolban rongáljanak,ne itt.
2011. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Én dohányzok, de különösebben nem érdekel ez az új "törvény". Max amíg a megállóba érek elszívom, ennyi.

Semmi jelentősége, inkább a 4-es metrón gondolkoznának hogy hogyan tovább.

2011. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy a BKV hoz ilyen törvényeket. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy az éttermes bácsi találta ki, hogy az éttermekben tilos a dohányzás.
2011. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:30


Látom figyelsz! :(


Nem is a BKV hozta a rendeletet, hanem a főpolgármester javaslatára a Bp-i közgyűlés!

2011. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tették h betiltották.Dohányos vagyok én is de engem is zavarna a bűz ami a pofájából jön annak aki az előbb dobta el a csikket és most itt van egy elég szűk légtérben velem és dőlnek belőle a szagok.

Embertársait valamennyire is figyelembe vevő egyén nem gyújt rá mielőtt ilyen zárt helyekre lép be. Nem gyújt rá ha a másik zabálna mellette és nem eszik hagymát randi előtt stb stb.

2011. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!