Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarországgal ha az...

Mi lesz Magyarországgal ha az összes fiatal ki fog menni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Mi lesz azokkal az emberekkel akik itthon maradnak?Hogy fognak megélni ha a fiatalok külföldön lesznek és nem ide fizetik be az adót?Az embereknek elegük van abból ami itt megy és akinek nem muszáj nem fog itt szívni
2018. okt. 21. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog kimenni összes fiatal külföldre dolgozni.
2018. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
65%

Sosem lesz ilyen, mivel elég sok fiatal dönt úgy, hogy itthon marad. Bulgáriából például jóval többen vándorolnak ki, mint Magyarországról, mégis burgaszi nyaralásom alatt rengeteg helyi fiatalt láttam akik ott dolgoztak, vagy egyszerűen csak ültek a klubbokban.


Nem kell a vészmadárkodás.

2018. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Ha egyszer van rá lehetőségük és jobban élhetnek miért ne mennének?Vannak munkakörök ahová még nyelvtudás sem kell.Nem azért tanulnak szakmát meg járnak egyetemre hogy aztán itt sz*pjanak százezerért.
2018. okt. 21. 20:31
 4/71 anonim ***** válasza:
70%
Két éve álltam munkába, de nem fogok kimenni. Bár már gondolkodtam rajta, hogy elhagyom a süllyedő hajót, de szerintem nem érezném magam igazán magyarnak, ha elmennék.
2018. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
67%

"Ha egyszer van rá lehetőségük és jobban élhetnek miért ne mennének?"

MOST IS van rá lehetőségük é a mese szerint MOST IS jobban élnének kint.

Kiment az összes fiatal?

Akkor miért gondolod, hogy később ez történne ha eddig nem történt meg?

2018. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
4-es de ha nehéz helyzetben lennél lehet hogy kimennél.Ha választanom kell hogy idegen országban éljek vagy itthon éhenhalok inkább az idegen országot választom.
2018. okt. 21. 20:35
 7/71 A kérdező kommentje:
TakácsZs5 azért mert eddig nem történt meg ez nem jelenti azt hogy később sem fog megtörténni.Egyszer betelik a pohár mindenkinél
2018. okt. 21. 20:37
 8/71 anonim ***** válasza:
67%
De miért halnál éhen? Több ismerősöm dolgozik kint, azért ott sincs kolbászból a kerítés. Még egyik sem jött úgy haza, hogy egy komolyabb vagyont felhalmozott volna. Több ismerősnél itthon jobban keresünk és kényelmesebben élünk.
2018. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
29%
Nem lesz ennyi páva és életképesebb lesz a népesség.
2018. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
66%
Én 2 évig éltem kint, és hidd el, nem annyira könnyű ám kint sem, ha családdal akarsz boldogulni. Család nélkül meg nem k. mindegy? Vagy ennyire számít, hogy 80 vagy 180 ezres telefonod van-e?
2018. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!