Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér vs Dancsó vs Tarlós,...

Puzsér vs Dancsó vs Tarlós, te kire szavaznál?

Figyelt kérdés

Puzsérral az a probléma, hogy nem ért ahhoz, amit csinálni akar, és túlságosan "megmondóember".


Tarlóssal az a probléma, hogy a korrupt hatalom oldalán áll, szivesen adom neki a voksomat, viszont semmiképp nem szavaznék a Fideszre.


Dancsóval meg az a probléma, hogy még ő se gondolja komolyan, csak több feliratkozóra számít egy ilyen akcióból.



2018. okt. 27. 18:00
1 2
 11/20 RamboJudas ***** válasza:
35%
Ez nem sötétzöld program. Ez a mai modern urbanisztika fő iránya. Ahol normálisan gondolkodnak erről, ott így csinálják.
2018. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
RamboJudas, lehet elvekről vitatkozni, csak a megvalósítás a leírt okok miatt eléggé kaotikusnak hangzik. Szerintem egy ilyen lépés mellett a minimum lenne hogy építenek egy rakat parkolóházat (mint Bécs belvárosában), és úgy a parkolóhely után kóborló autóból is kevesebb lenne! Meg az is minimum lenne hogy az átmenő forgalmat engedjék (Ezrsébet-híd -> Rákóczi út, meg Lánchíd-> Andrássy út). De a rakpart forgalma még így is ráterelődne a nagykörútra...
2018. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 RamboJudas ***** válasza:
32%

Ha könnyű lenne, nem öveznék mindenhol viták. De az tény, hogy ha egyszer kitiltották az autókat, akkor még nem volt olyan lakossági tiltakozás, hogy visszaengedjék őket. Sehol Európában


Mára szintén közhely, hogy a belvárosban nem építenek parkolókat. Sajnos ebben is évtizedes trendeket követ a városvezetés.

2018. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Senkire, írnék egy levelet Ausztriának, hogy csatoljanak minket megint magukhoz, nekünk ez nem megy egyedül.
2018. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Puzsérra. Ő tényleg egy hiteles ember. Azt teszi amit mond, és olyan őszinte, mint senki más a közéletben. Egy teljesen új látásmódot hozhat a politikába.
2018. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Talán elsősorban a hozzáértést is illene figyelembe venni?

De ha nem, akkor nem, akkor nem szóltam egy szót sem! Indulhat a sarki fűszeres, vagy egy hajléktalan is.

Lehet, nagyobb a rálátásuk, mint a mentálisan beteg, hisztérikus Puzsérnak, vagy a hasonszőrű haverjának, Dancsónak.

2018. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%

"Mindegy, hogy hogyan ugatnak azok a Puzsér-gyűlölő kultúrprolik, hogy mennyire nézik le Robit. Nyilvánvalóan nem ismerik a munkásságát, nincsenek tisztában vele, hogy mennyi kulturális tartalmat gyártott, filozófiáról, vallásról, történelemről, irodalomról, rengeteg nagyon-nagyon értékes gondolata van. Én már 8 éve hallgatom a műsorait és nagyon sokat tanultam tőle, nem feltétlenül konkrét tényeket, abban tévedhet, de hozzáállást, hogy hogyan állj ki magadért, a véleményedért, az elvidért."


Puzsér egy tájékozatlan kirakatember. Kár azt hinni magadról, hogy különlegesen művelt hópihe vagy. Igen, ismerem a "munkásságát". Alig néz utána a dolgoknak, lásd pl. filmkritikái. Általában a műveletlenebb, de nagy szavakat szerető embereknek jön be.


kulturprolik , ez meg fizikai fájdalom...

2018. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
39%

"Puzsérral az a probléma, hogy nem ért ahhoz, amit csinálni akar, és túlságosan "megmondóember"."


Ezért fogadott fel szakembereket. Nem Puzsér feladata hogy mindenhez értsen. Nem kell értenie a városvezetéshez.Neki annyit kell csinálnia,hogy végrehajtsa azt,amit a Budapestiek megszavaztak. A szakemberekkel megoldja,nem értem minek ennyit "aggódni" ezen.

2018. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Puzsérra. Ő szavahihető,Dancsó nem akar indulni,csak poén volt,Tarlós meg...hagyjuk már!
2018. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#10


Mi az, hogy Puzsér úgy döntött? Lesz választás ahol a budapestiek eldöntik, hogy mit akarnak.


"de nem mehetsz Tescoba nagybevásárlást csinálni"


Miért, akinek nincs autója már pedig a budapesti többségnek nincs autója, hogyan oldja meg jelenleg a nagybevásárlást? A pizzafutár meg majd jár elektromos kerékpárral.



"Azzal érvel Puzsér hogy 3 évvel él kevesebbet aki a belvárosban lakik a rossz levegő miatt. Egyrészt mihez képest, vagy honnan vette ezt?"


Több megszólalásában is említette, hogy Budapest külső kerületeiben és az agglomerációhoz képest 3 évvel kevesebbet élnek a belső kerületekben élők.


Abban igazad van, hogy a forgalmat valahogy meg kell oldani. Puzsér azt nyilatkozta, hogy szerinte 5 éven belül meglehet valósítani a tervét. Na ebben én is kételkedem. Ennek ellenére Puzsért támogatom, mert előbb hiszek neki mint Tarlósnak és a programja is sokkal összeegyeztethetőbb az én elvárásaimmal.


Tarlós minden választáskor megígéri a csillagokat aztán az ígéretek 80% egyáltalán nem valósul meg, a maradék 20% pedig 5-10 évvel később mint az ígért határidő. Csak egy példa: Elektronikus jegyrendszer.

Hány éve megy a kínlódás? Egyszerűen röhej az egész.


Tarlós keze alatt jól működik a város? Ez kétségtelen, de fejlődni nem fejlődik olyan tempóban mint ahogy annak kéne.


Sajnos Tarlóst tartom én is esélyesebbnek, de ha Puzsér még is nyerne, úgy gondolom, hogy a kormány keresztbe tenne neki ott ahol tud.

2018. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!