Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyi időt adtok, hogy...

Ti mennyi időt adtok, hogy kilépjünk az EU-ból?

Figyelt kérdés
Szerintem jobban járnánk, ha megtennénk, és én kb. 2 évre saccolok. Főleg azok válaszára vagyok kíváncsi, akik támogatnák a kilépést.

2018. okt. 29. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Semennyit haladéktalanul ki kell vágni az EUt.
2018. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

Én megvárnám a válasszal az eu-s választásokat.

Ha ott számunkra jól alakul a helyzet, akkor nem kapkodnám el a kilépést.

Ha minden marad így, akkor kell hozzá vagy 5-10 év, mert ki kell építeni a hátteret. Piacot és az ahhoz kapcsolódó ipart, mezőgazdaságot, mert ez mind tönkre lett vágva, azaz nulla.

Látod Angliának sem egyszerű a kilépés, a bejelentett szándék után is évek. Pedig fényévekkel jobb helyzetben vannak mint mi.

2018. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
2 év? Ennyi a bejelentéstől számítva a minimum, és hasonló bejelentés közel s távol nem látható. Nem fog Magyarország kilépni egyébként, maximum az képzelhető el, hogy az EU gyökeresen átalakul és létrejön az Egyesült Államok, amiről népszavazás lenne és annak eredményeképpen Magyarország ezen kívűl maradna.
2018. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

Nem kikellene lépni hanem egy teljesen új alapokon másik, jobb EU-t lêtre hozni. Ami szerintem belátható időn belül lehetetlen.

Azok akik ott vannak bebetonozva az EU iróasztalánál ki se lehet robbantani őket.

2018. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#3 A 2 évet úgy értettem, hogy 2-3 éven belül jelentenénk ki a kilépési szándékunkat.
2018. okt. 29. 12:11
 6/23 anonim ***** válasza:
7%
Két év az sok. Több mint húsz éve tapasztaljuk mennyire bűzlik az EU a fosszagtól, nem kell tovább rávárni, hogy ez a bűz az orrukat facsarja.
2018. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Molyember ***** válasza:
77%
Titeket nem zavar, hogy EU-s támogatás nélkül egy játszóteret sem tudunk építeni? Miért lenne jó, ha kilépnénk? Miért akarná bárki is? A góréknak jó, mert van miből lopni, a népnek is jó, mert valami morzsa azért csak leesik nekik is. Mi lenne a cél a kilépéssel?
2018. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

"Titeket nem zavar, hogy EU-s támogatás nélkül egy játszóteret sem tudunk építeni?"


Használj nyugodtan egyes számot, te nem tudsz mert ahhoz is hülye vagy.

2018. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%

". Mi lenne a cél a kilépéssel?"


Az EU végleges eltakarítása az országból.

2018. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Amikor az audi leállása kimutatható hiány növekedést okoz a költségvetésben mit akarunk mi ugrálni. Ha egyetlen multi befizetése ennyit számit akkor örüljünk hogy bent lehetünk.
2018. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!