Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány miért nem...

A magyar kormány miért nem nyít az Ázsiai (kínai, vietnámi, japán, koreai) fiatalok felé, és ösztönzi őket az idevándorlásra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kínából a 90-es években jöttek sokan Magyarországra, mert nem kellett vízum és sokan nyugatra tovább tudtak menni. 90-es évek: Nálunk és Kínában is volt egy lényeges gazdasági visszaesés,itt volt rendszerváltás, Kínában nem. A legnagyobb különbség az hogy mi a 2000-es évek elejéig fejlődtünk valamennyit, amit ma is tartunk, Kína pedig gyors ütemben fejlődik és rengeteg téren fényévekre van Magyarországtól, ezért a Kínaiak sorra mennek haza, valamint nem éri meg úgy üzletet nyitni itt mint 10,20 éve. (Tudok kínaiul, sok kínait ismerek belföldön és kint, Kínában is jártam, szóval nem zöldségeket beszélek)
2018. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik indonéz barátom idejött Magyarország "második legnagyobb városába"...csak éppen nem nézte meg a térképen...aztán itt mondta, hogy náluk ez egy átlagos város, minden hétvégén feljár Budapestre, mert itt unatkozik...


Ja és több ösztöndíjat kap a magyar államtól, mint én. :D

2018. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

Gyakran ezek az ösztöndíjak államközi megállapodás keretében jönnek létre és viszonossági alapon működnek. Mi itt adunk ösztöndíjat X hallgatónak, cserébe ott meg ők adnak hasonlóan. Ezért más az ösztöndíja nagysága. Ahogyan más országokkal meg segítségnyújtás az ösztöndíj.

2018. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hat ezt en sem tudom :( viszont egyre tobb a koreai *.* kar, hogy ok nagyon nem erdeklodnek a magyarok irant ugy, csak a munka miatt jonnek...
2019. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!