Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja Guy Verhofstadto...

Miért zavarja Guy Verhofstadtot és a Momentumot, hogy Orbán Viktor európai egységet szeretne?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 16. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%

Valaki lát is vagy csak néz? Én tökre leszarom ha lepontoztok de legalább gondolkodnátok kicsit azon amit írtam. Nem vagytok hősök és lázadók sem. Csak hisztiztek egész nap és ha valaki le mer írni egy érdemes megközelítést azt lepontozzátok mert nem a ti igazgatokat hivatott erősíteni. Elárulom a nagy igazatok tart titeket ott abban a tehetetlenségben amiben vagytok.


Senkit nem akartam megbántani de higyjétek el és ezt nyugodt szívvel mondom. Leszarom a poltikát mert olyan, mint a cirkusz. Ez nem évente hangos hanem 4

2018. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Sheldon, nem véletlenül van 45%-od. Mindig kellemetlen dolgokat írsz, biztos. Az emberek nem szeretik az igazságot. Nemsokára utolérlek.
2018. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mi alapján mondod azt, hogy OV európai egységet szeretne?

És mi alapján azt, hogy Verhofstadtot az zavarja OV-ban, hogy egységet szeretne?

2018. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Elírtad? Orbán pont higy nem szeretne európai egységet, csak azt, hogy pénzt kapjon, amúgy szétazedni akarja az európai egységet.
2018. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!