Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha külföldön élnél, szavaznál...

Ha külföldön élnél, szavaznál a Fideszre?

Figyelt kérdés
Én Németországból gondolkodom, hogy rájuk voksolok. Nem igazán kedvelem őket, de azt szeretném, hogy a magyaroknak jó legyen és egy olyan párt legyen kormányon, amit a magyarok nagy többsége támogat a többi párttal szemben, a Fidesz pedig ilyen. Példátlan erő áll mögöttük, háromszor erősebbek, mint a legerősebb ellenzéki párt.

2018. nov. 18. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Én erdélyi vagyok sosem szavaztam rájuk (jó igaz másra se). Mer szerintem ha valaki adót fizet valahol az nem arra való h valami stadion örült elszórja még erre is.


Én is relatíve szeretem a golfot, de a mások adóját ne erre szórják már el. MO jelenleg így is romokban van.

Már Romániában jobb az élet és itt általában korrupció vádjával azért le lehet csukni politikusokat.

2018. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Ez a szokásos vasárnapi troll.
2018. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra sem szavaznék senkire
2018. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Mikor külföldön éltem, a fideszre szavaztam.
2018. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
11es,dehogy vagy Te erdélyi, ROmaniaban Sokkal nagyobb a korrupcio es minden erdelyi tudja,hogy Romaniaban nem jobb az èlet,mint Magyarorszàgon.van egy kèt fejlett varos ennyi de a Videk nagy resze annyira a beka feneke alatt van,hogy ahhoz kepest a Mi borsod megyenk kanaan
2018. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%

Én már évek óta nem Magyarországon élek.

A választási időszakra azért hazamentem.

Szavaztam, mert tudtam hogy akire szavazok az úgysem nyerhet, de legalább akkor sem a fityiszt erősíti a voksom, a "nem szavazott ellenünk azaz megfelelünk" elv mentén.


K. N.

2018. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22%
Igen, külföldön élek és a Fideszre szavaztam. Egyrészt otthon él a családom, másrészt 1x én is vissza akarok költözni és nem egy balos kormány által lerabolt országba, hanem egy olyanba ahol fejlődő gazdaság van, ahol lehet élni, tervezni, támogatva vannak a családok, van munka.
2018. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
A fideszre akkor sem, ha fegyvert fognának rám. De ha kint élnék, akkor másra sem. Bem pifáznékbbele olyasmibe, ami rám nincs hatással. Utálom a kibicelést.
2018. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Troll vagy?
2018. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!