Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2010-ben amikor sokan szavazta...

2010-ben amikor sokan szavaztak a Fideszre, egy ilyen Magyarországot akartak?

Figyelt kérdés
Főleg Tiszántúlra értem, valamint Dél-Dunántúlra értem, ahol elképesztő a szegénység.
2018. nov. 28. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%
#5 Gyurcsány borzasztó is volt szerinted miért csak 5 % ot kapott? Mert hiteltelen 2 szer is volt miniszterelnök mind2 szer elqúrta.
2018. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Rájuk szavaztam.Soha nem hittem volna,hogy ilyen mértékű lesz a lopás.Az EU pénzeket kijátszani a családnak és a haveroknak....

És nyíltan,minden szemérem nélkül.

Következőre másra fogok szavazni.

2018. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

36%

"Érdekes a legszegényebb rétegekből szavaztak a legtöbben a fideszre szóval hogy is van ez? "


Sör, rövid, krumpli.

2018. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Persze hogy nem. Azt hittem, hogy a gyurcsányéknál rosszabb nincs, és ha van is, akkor a magyar nép tuti nem tűri.


Tévedtem mindkettőben :(

Már 2011-ben, a húgyagyú kuszaszem ámokfutásakor elpártoltam a fütyisztől, és ma nincs párt amit jobban gyűlölnék.

2018. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Hiába hazudtok, egyből látszik, hogy soha a büdös életben nem szavaztatok a fideszre.

Max volt köztetek aki 2010-ben az akkori kormány ELLEN szavazott az éppen esélyesebbre. Most meg megy a sírás.

2010-ben nem is reméltem, hogy 2018-ra ilyen eredményeket tudnak elérni, hogy ennyire helyre jön a gazdaság, hogy az alacsony infláció mellett 10% feletti bérnövekedések lesznek éveken át. Nem is reméltem a devizahitelesek tömegeinek kínlódását látva, hogy már lazán hazudozhattok róluk, mert már el is felejtik mostanra az emberek milyen rossz is volt akkoriban.

Nem is merte remélni, hogy ekkora beruházások lesznek Budapesten, hogy ilyen szépen felújítanak régi várakat, műemlékeket és beindul végre a budapesti kórházépítés is. eszembe sem jutott volna 2010-ben, hogy 2017-ben képesek leszünk vizes világbajnokságot rendezni, hogy a családtámogatási rendszer ennyire megerősödik.

Szóval nem, el sem tudtam képzelni akkor, hogy milyen Magyarországot akarok.

Annyit tudtam, hogy olyat, ami éppen van 2010-ben azt biztosan nem és hogy akik olyanná tették azokat többet nem szabad kormányközelbe engedni. Hogy akkor talán sikerülhet kihozni az országot abból a mélységből.

2018. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%

#15

Valóban tagadhatatlan, hogy szépen kihozták a válságból az országot, de azért nem kell őket túldicsérni. A jelenlegi gazdasági fejlődést egy dolog fogja vissza, a korrupció. Teljes pénzmosó hálózatot hoztak létre (zseniálisan amúgy), gyakorlatilag lekövethetetlen a pénz útja. A korrupcióra csak egyes kormányközeli személyek meggazdagodásából és a túlárazott közbeszerzésekből lehet következtetni.

Az egyébként is gyenge politikai kultúra totális lealjasodásáról pedig még nem is beszéltem. Mennyire hiteltelen egy olyan miniszterelnök, aki évek óta egyetlen ellenzéki országgyűlési képviselő kérdésére sem tudott kielégítő választ adni? Az még a jobbik eset, amikor terel, de amikor világosan megtagadja a választ, vagy valami totál oda nem illőt mond (ilyen pl. az elhíresült boldog karácsony megszólalása), az már egyenesen pofátlan. Számomra így lett hitelét vesztett Orbán Viktor, pedig ha nem járatja le saját magát (és az országot) az állandó Sorosozással és ezekkel a cinikus hangokkal, amelyeket sajnos nemzetközi eseményeken is hangoztat, akkor megmaradtam volna Fidesz szavazó.

2018. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15: Családtámogatási rendszer megerősödik? Te komolyan ennyire hülye vagy? A családi adókedvezmény a gazdagoknak kedvez, a kevesebbet keresők ki se tudják használni teljes mértékben. A CSOK is egy baromság, csak az ingatlanárakat, így az építőipart és a GDP-t pumpálják vele mesterségesen.

A vizes VB végül mennyivel került többe, mint amennyi költséget eredetileg terveztek? Neked személy szerint miért lett jobb az életed attól, hogy vizes VB-t rendeztünk?

Az alacsony inflációról meg annyit, hogy egyrészt a KSH trükközik az inflációval (pl. a fogyasztói kosárban nincsenek benn a lakásárak/albérletárak, tehát szerintük az átlagos magyar ember hajléktalan), másrészt pedig jelenleg 4-5 éves rekordokat dönt az infláció hónapról-hónapra, kíváncsi vagyok 2019. januárjában mit fog mondani a KSH, mennyi az infláció. Egyszer véget fog ám érni a gazdasági konjunktúra, és ki fog ütközni hogy az EU-ból kapott támogatásokat nem hasznos dolgokra költöttük, hanem azon ügyeskedtek a fideszesek hogy minél több az ő zsebükbe kerülhessen belőle. Küszöbön a következő világválság, fújódik szépen az ingatlanlufi (már az MNB szerint is ingatlanbuborék alakult ki Budapesten), amit a fideszes idióták még tovább fújnak a CSOK kiterjesztésével, növelésével és a lakások áfájának emelésével. Ez ki fog ám egyszer durrani, még valószínűleg ebben a ciklusban. Egyszer ez a sok sz.r a nyakunkba fog ám szakadni, és az fájni fog. De van egy olyan érzésem, hogy ezt hiába mondom neked, te akkor is tapsikolnál a fidesznek, ha Orbán a szádba szarna, sőt még örülnél is hogy milyen finom.

2018. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16: A Fidesz mégis mit tett, hogy kijöjjünk a világválságból? Bajnai megszorítócsomagjának az érdeme, hogy elmozdult az ország a mélypontról. Igen, akkor fájt, de annak köszönhető hogy talpra állt az ország. Még Orbán is elismerte 2010-ben egy német újságnak, hogy jó állapotban lévő országot vett át. Utána persze lenyúlta a MANYUP-pénzeket, és zsebrevágta.
2018. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 nem csinált álkormányzást hanem odatette magát meg igen bajnai kezdte el a fidesz meg folytatta és megerősítette.
2018. nov. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!