Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki liberális meg...

Miért mindenki liberális meg sorosügynök meg migránsbarát aki másképp gondolkodik mint “A Párt”?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a fideszes propagandaplakátokon kívül sehol nem láttam olyat hogy ellenzéki politikus drótvágóval áll a kezében meg be akarja fogadni a migráncsokat, ezt is csak a fidesz találta ki. Amúgy pedig az állatkertben húznak kerítést, de ott azokat védik akik kívül vannak...


"Akkor nem értem miért sértő ha rájuk mondják hogy libsik és migráns símogatók. Csak nem kellemetlen és fáj az igazság?"


Így igaz, ezért én is megkérdezném, a fideszesek miért háborodnak fel, amikor azt mondják hogy diktatúra van, és ahogy a fidesz lop, csal, hazudik, korrupciózik és bűnözőket simogat. Csak nem kellemetlen és fáj az igazság?

2018. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.

Pedig annak idején, évekkel ezelőtt ott nyilatkoztak a kerítés mellett. A Gyurcsány még át is hülyéskedett, jártatta a száját.

Persze most már nem büszkélkednek az akkori nyilatkozataikkal. Már választáskor is próbálták elfelejteni, átmagyarázni, nem is úgy gondoltamozni.

2018. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mindentudó99 ***** válasza:
#11 Szelektív emlékezettel rendelkezel.
2018. dec. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!