Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is azért mentetek ki...

Ti is azért mentetek ki külföldre, mert Magyarországon nem lehet eleget túlórázni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem is szabadna felső határt szabni a túlórának.
2018. dec. 13. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Én itthon többet keresek mint bármelyik mosogató fiú az UK-ban :)

(túlóra nélkül)

2018. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg be kéne tiltani úgy, ahogy van. Egészségtelen egy teljes állásnál többet dolgozni.
2018. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Aki eddig sem túlórázott, annak nem tökmindegy, mi a felső határ, háromszáz, vagy négyszáz óra?

Eddig háromszázat nem túlórázott, most meg négyszázat nem fog...

2018. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Én Angliából írok, nem provokátor vagyok! Többször leírtam a kategóriába, mindig kamunak ítélték meg. Nem tudom bizonyítani egy anonim oldalon, ha hiszed, ha nem, én azért jöttem ki, mert a magyar munkakörülmények például egy átlagos multinál egyszerűen nonszensz, ahogy az emberrel bánnak. Egy utolsó RABSZOLGÁNAK néznek, semmi jogod nincs.

Itt sem nyalják tisztára a seggedet, nem azt mondom, de itt emberszámba vagy nézve. De ha nem, akkor az angol törvények védenek, nem pedig megaláznak, mint otthon.

Meg a fizetés sem alázó...

2018. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Azért mentem ki külföldre mert ami otthon van tragédia és igen itt nem várják el hogy meggebedjek mellette ember szamba néznek tudok félre rakni építeni az életem és itt vannak a barátaim na ez az ami otthon sose lesz
2018. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!