Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a tüntetések hatására...

Vajon a tüntetések hatására Orbán be fogja a migránsokat?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarom hogy bejöjjenek, féltem a gyermekeimet.
2018. dec. 15. 21:57
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
azért tüntetnek mert a fidesz nem akarja beengedni a migránsokat ezért a liberálisok tüntetnek és soros pénzeli őket.
2018. dec. 15. 22:07
 12/43 anonim ***** válasza:
92%

🤣🤣🤣

Tudom, hogy csak trollkodsz, de basszus szakadok 😂😂😂.

2018. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
79%
Édes istenem, inkább menj aludni, magadat égeted ezzel!!!!
2018. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
76%

Remélem.

Holnap én is kimegyek tüntetni, mert én két migráncsot is be akarok fogadni a házamba.

2018. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell ahhoz feltétlen bejöjjenek, hogy veszélybe kerüljön a magyar gasztronómia! Most abba gondolj bele, hány Laci Konyha van Magyarországon, összeszámoltad már???

Nincs sok...

és hány gyrosos, kebabos, Mekdoneldsz, izé, hát már most veszélyben van, nyilván ha ők lesznek többségben, nekünk hozzá kellesz alkalmazkodni.

Ismered azt a viccet, hogy Németországba bemegy egy ööööö bemegy egy ööö egy persszoba egy ember, és mondja habalababa Coca-Cola! és vissza kérdeznek: Jég hideg mit kérsz?!?!?

Ez most egy vicc volt. nem akartam megbántani senkit, nem tudok arabul....

2018. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
79%

Hölgyeim és Uraim Íme a levakított fideszre szavazó.

Istenem! és csodálkozunk hogy az ilyenek a fideszre szavaznak.

2018. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
90%

"Az ennyire tájékozatlan és félrevezetett emberek tartják fenn ezt a rendszert, amilyen te is vagy, Kérdező."


Igazából azt nem értem, hogy mit várunk el ettől az országtól. Egyre többször úgy érzem, hogy egyszerűbb lenne hagyni az egészet.

2018. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
69%

# 16

De nem ezt mondta! Abszolút nem ezt mondta...! Annyit mondott, hogy a magyar ember a disznóhúst szereti és ez is van jól!

2018. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Miért vicces hogy féltem a gyerekeimet? Iskolába is alig merem elengedi nőket, munkahelyen végig attól rettegek mi lesz velük. Éjjelente sokszor sírok mert nem akarom hogy megerőszakolják a kislányomat. Ez szerintem egyáltalán nem vicces.
2018. dec. 15. 22:22
 20/43 anonim ***** válasza:
81%
Néha már én is ezt érzem hogy ez az ország menthetetlen, mert akik megtudnák menteni, ezen a szinten vannak mint ez a kérdező.
2018. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!